Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'den A-dan Z-ye Tüm Beklentileriniz ve Önerileriniz Nelerdir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SCW içinde herkes birbirinden kıymetli herkes birbirinden değerlidir.bu unutulmamalı ben dahil tüm yönetim ve tüm üyeler birbirine eşittir eşitte olacaktır.bizim yaptığımız görevlere yarın sizlerinde gelebileceğinizi vede bu görevde ne kadar zorluklarla 550 kişileri yönetmenin yükünü yaşarsanız anlayacaksınızdır.lütfen herkes kendine çeki düzen verir biraz daha olumlu ve yapıcı olmaya çalışırsa ortada zaten bir sorun kalmayacaktır.burda kimse birbirine düşman değil iyi bir dost iyi bir arkadaş olmalıdır.

melih kardeşim bu forumda nefes alan kimseyi kayırmam bunu bil...hata yapadımmı?mutlaka olmuştur,fakat şunu hiç birimiz unutmayalım bir insanı kaybetmek inan çok kolay ben zoru seçiyorum. ben kaybetsem bile ,belki bunun için bazen yanlışlarım olmuştur...olduysada hepinizden özür dilerim.ayrıca biraz zaman tanıyın değişimi hep beraber hissedicez...ayrıca hep beraber geçmişi silelim ve sen bunu dedin ben bunu yazdım muhabbetine bundan sonra girmeyelim...ben şahsım adına biraz zor günler geçiriyorum ters bişey veya yanlış bir davranış içine girmek istemiyorum...bu zor zamanları sizlerin desteği ile aşıcaz buna eminim emin olduğum içinde hala buradayım...saygılar.

Yok abi zaten hiç sevmem eski muhabbetleri açmayı. Hayatta birine karşı kin da tutamam. Bugun Ayberkle tartışırım ama 3 gün sonra unuturum gider başka bir konuda muhabbete girerim.

Forumun işleyişi yönünden de hiç bir sıkıntım yok. Eşit davranma konusunda da yine kimseden şüphem yok, ama dün Serbay abinin bana haksız olarak o lafları saf ettiğini düşünüyorum. Neyse sorun yok zaten sadece biraz kırıldıgım için yazdım onları.

Asıl ben özür dilerim bi saygısızlığım olduysa sizlere karşı.

benim kafama takılan birşey var daha önce sormamıştım
hangi üyenin olduğu aklımda kalmamış ama meguiars ürünleri satan birinin konusu kapatılmıştı
bu konuyu bilen var mı ?

muhammed ismi lazım değil ama izinsiz reklam yapmak kesinlikle yasaktır bu da kurallarla açık ve net bir şekilde dile getirilmiştir...
benimde sizlerden ricam eğer ki bizim gözümüzden kaçmışsa ki gün içinde iş güç koşuşturması içinde bazen aktif olamayabiliyoruz bunu bizlere bildirmenizdir bu aslında bu bizim değil sizin menfaatinize olacaktır...

İlk sayfada yazdığım siteye giriş ile ilgili problemi bugün itibariyle çözmüş bulunmaktayım. Cevabı ise şöyle ; www.seattr.com 'dan girdiğim zaman her defasında kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapıyordum. Fakat www.seatclubworld.com adresinden girince problemim ortadan kalktı.

benim kafama takılan birşey var daha önce sormamıştım
hangi üyenin olduğu aklımda kalmamış ama meguiars ürünleri satan birinin konusu kapatılmıştı
bu konuyu bilen var mı ?

konu benımdı satıs yapmak degılde yardımcı olmaktı yuksek fıyatlarına karsın sırket veya bıse degıl sahıs olaraktı .. ama sponsorlarda bu urunlerı sattıgı ıcın konunun kapanması dogru oldu haklılardakımsenın ekmegıne engel olma hakkım yok

sponsorlarımızın sattığından haberim yoktu
herhangi bir yerde de fiyat listesi göremedim
ben mi göremedim acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt