Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW'den A-dan Z-ye Tüm Beklentileriniz ve Önerileriniz Nelerdir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Siteye her girişimde kullanıcı adımı ve şifremi tekrar tekrar sorması. Bu internet explorer da böyle mozillada da böyle chromeda da böyle. Başka forum sitelerinde daha önce başıma böyle bir olay gelmedi. Beni hatırla deyince siteye her girişimde kullanıcı adı girmeden gezinebiliyorum. Acaba hata benim pc demi dedim fakat okulda da aynı, internet cafede de aynı. Çözümü sizce nedir?

hakan bide bu linkte denilenleri yapıp dene
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=519&page=5

Sadece Dürüst ve Öğrenmeye Açık Şekilde Saygılı Bir Tavırla İnsanların Fikri Dinlenmeli Kendi Bildiğim En Doğrusu Maskesi Bu Foruma Girerken Klavyenin Yan Tarafına İndirilmelidir......
Bunu yazmak konusunda çok düşündüm ama adil olma konusunda sıkıntılarımız var malesef... buna en güzel örnek satılık konusunda yaşadık bence gereksiz yere bir insan karşı taraftan da ağır itham olduğu halde tek başına banlandı..... burası bir araç hepimiz için önemli olan içindekilerin nasıl olduğu bu siteyi kimsenin satış amacı güderek kullanmasına ve bunu yaparken insanları aldatmasına izin vermemeliyiz ama bunu yönetim yapmalı üyeler değil....

benı yazları tatıle yollayın
aracıma yan marspıyer,komple beyaza kaplama,50 mm yay.

ben sımdılık bunları ıstıyorum.:):)

şaka bır yana herseyden memnunum hepınız gayet guzel basarılısınız.

sadece dürüst ve öğrenmeye açık şekilde saygılı bir tavırla insanların fikri dinlenmeli kendi bildiğim en doğrusu maskesi bu foruma girerken klavyenin yan tarafına indirilmelidir......
Bunu yazmak konusunda çok düşündüm ama adil olma konusunda sıkıntılarımız var malesef... Buna en güzel örnek satılık konusunda yaşadık bence gereksiz yere bir insan karşı taraftan da ağır itham olduğu halde tek başına banlandı..... Burası bir araç hepimiz için önemli olan içindekilerin nasıl olduğu bu siteyi kimsenin satış amacı güderek kullanmasına ve bunu yaparken insanları aldatmasına izin vermemeliyiz ama bunu yönetim yapmalı üyeler değil....

+10000

forum içersinde tartışmanın (kavga değil) bi zararı olmadığını aksine çoğu zaman daha bilgilendirici olduğunu farketmesini ve değerli SCW yönetiminin "tamamen" objektif olmasını bekliyorum..

iki veya üç kişi arasında tartışma geçiyorsa ben buna müdahale ederim...bu tip yorumlarınızı msn de konuşun

Serbay abi dün Cezmi abi'nin kilitlediği konuda beni hiç bir alakam ve suçum olmadıgı halde resmen aşife ettin foruma, suçluyum diye. Melih dikkat et bu arada gözümüz üstünde dedin. Bun pm yoluyla da diyebilirdin o konuya hiç girmicem de,

O konuda kiminle tartışmışım ben?
O konuda objektif olmayan bir tane yazı yazmışmıyım arabalar hakkında?

O konuda sadece son mesajda üyelerden birinin(Ayberk) kedi-diğer-mundar ilişkisi kurmasına sinirlendiğim için kinayeli ve kısa bir cevap yazdım. Sen de böyle benzetme yapan kişiyi değil beni uyardın. Teşekkür ederim.

Bundan önceki Hako'nun "panjur" konusunda da yine aynı üye Almanyada yaşayan insanlarla dalga geçici bir mesaj yazdı-yada ben öyle anladım ve o konuda da ona istinaden bir kaç mesaj yazdım. Yine dikkatini çekerim tartışmayı ben başlatmadım.
Ve bu üye üst yönetimdem onay aldıgını yazdıklarında herhangi bir sorun olmadıgını defalarca dile getirdi! Bu konuyu pm ile de konustum Ayberkle ve hallettik.

Tek isteğim kişilere göre muamale yapmayalım. Ben şahsen senden böyle birşey sezdim ve bana haksız yuklendiğini hissettim, Ayberk'i korudugunu hissettim dünkü konuda.
Eğer yalnış düşünüyosam özür dilerim.

Keyifli forumlar dilerim herkese. Şahsen çok memnunum ben forumdan ama yararlı paylaşım sayısını biraz da arttırmalıyız diye düşünüyorum. Ben de elimden geleni yapmaya çalşıcam bu konuda. Malum yeni bi Leon çıkana kadar kısırlık biraz devam edecek gibi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt