Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw yonetiminin tutumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya arkadaşlar neyin tartışmasını yapıyorsunuz , konuyu gereksiz yere uzatmayın ortamıda germeyin. Burası bir otomobil portalı olduğu gibi , aynı zamanda ailelerimizide içeren özel bir portal. Burada yeri gelir hayvanlar alemi hakkında konu açılır, yeri gelir insanın canı sıkılır bi konu hakkında burdan fikir alır. Burası paylaşım yeri kavga yeri değil.

Ben bir üye olarak şu görüşümü belirtmek istiyorum , serbay yazmış olduğun mesajda her nekadar sinirli olursan ol o şekilde hitap etmen çok yanlış.

Burada herkes bir bütünlük içinde olup güzel şeyler paylaşıp eğlenceli vakit geçirmesi gerekirken , ottan b..tan sebeplere tartışıyorsunuz..

sen bole seyler yaparak daha cok tahrık edıyosun farkındamısın bence yazma bısıler

Neden dün gece eline ne geçirirse siteye yazan adam böyle şeyler yazınca şaşırmak mı tahrik edicek? Yazdıklarını az çok beğendim ve beni şaşırttı nesi tahrik edicek?

Neden dün gece eline ne geçirirse siteye yazan adam böyle şeyler yazınca şaşırmak mı tahrik edicek? Yazdıklarını az çok beğendim ve beni şaşırttı nesi tahrik edicek?

nesi tahrık eder ben bılmem hacı ben tahrık ettıgını dusundum yazdım fıkrım bole

Artık inceldiği yerden kopsun kimin aklına ne gelirse yazıyor zaten... Merak ettiğim bi konu var... Dün gece ben tek başıma olduğumu düşündüğüm bir anda(yönetici olarak bazı arkadaşlar varmış ama izliyorlarmış tabiki konuları değil benim yazdıklarımı tabiki konu açanları değil beni uyarmak için) siteyi çarşamba pazarına çeviren esas oğlanın şu an sitede adminler varken aynı tutumda olmayıpta beni şaşırtacak derecede iyimser efendi mesajlarını neye bağlamak gerek acaba?.. 1 gece banlanmakmı korkuttu dicem değildir... İsimlerden mi korkuyor dicem olabilir... Ama alkollüydüm dse yemin ederim olur öle gençlikte dicem susucam... Ne değişti Ayberk? Söylesene ne değişti? Bölüm yine orda ben yine burdayım mesaj yazıyorum ne değiştide sakinleştin?!..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt