Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw yonetiminin tutumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu formda arac üzerine sanmıyorumki konuşulmamış veya tartışılmamış konu kalmış olmasın heralde bazan güüncel hayat tartışmaları olacaktır burada

Hiçbirşey yazmayacaktım hhiçbir konuda çünkü bende ciddi anlamda soğudum siteden ama küçük bir fikir vermek isterim... Ne kadar doğrudur yanlıştır kararını sizler verirsiniz... Sitede moderatörlerimiz mevcut ve hepsi bir amaçla bu sıfatı aldılar diye biliyorum... Konu konu olmasa da bölüm bölüm moderatörler buralara atanmalı ve onların takibinde olmalı.
Örnek vermek gerekirse: Konu çokluğuna göre sosyal bölümünü ele alalım; bu bölüme sadece 1 tane bilemedin 2 tane moderatör atanır onlar konunun sorumluluğuna üzerine alır onlar konuyu siler yada engeller kilitler, harici başka moderatörler bu konuda ki bu yetkilere sahip olmaz. Hem moderatörlerin üstünden bütün konuların yükü ortadan kalkar hemde kontrol açısından daha verimli olur herkes kendi bölümünü kontrol eder ve gerçekten yeni moderatörlere ihtiyaç var mı yada fazlalık var mı diye gözükür.

bence mantıklı Umut..düşünülebilir..:eek:key:

Vallaha ne yalan söyleyim ben artık ihtiyacım oldukça giriyorum siteye, girdikçe de şöyle iki bakınıp çıkıyorum, önceden ne kadar aktif olduğumu bilen bilir.. Bir şeyler yapılması şart bence, sitenin geleceği için...

Rıza sen kendi payından öyle bakıyorsun, birde kendi payımızdan bakabilirmisin? Okumadığınız bilmediğiniz konuları biz sizler görmeden siliyoruz kimi zaman. Hatta rapor edilen onlarca konu ve mesaj oluyor üyelerin rahatsız edici yazıları. Ben son zamanlarda üyelerin (bazı üyeler) tutumundan hiç hoşnut değilim, bizleri şamar oğlanına çevirdiğinizi görür olduk.

Bu güne kadar hep iyi davranıldı herkeze törelans geçildi ama hiç kimse Kaan arkadaşımızın dediği gibi dönüp aynaya bakmadı acaba bizler ne yapıyoruz, neler yapmalıyız? diye... Bende herkezi buna davet ediyorum...

Artık bence meseleye kimin suçu olarak değil, ne yapmalı olarak bakmalı. Her konuya gerekli önem verilecek şekilde yeniden bir düzenleme yapılmalı. Otomobille ilgili olmayan konular, konu dışı gibi tek bir başlık altında toplanmalı.
Ayrıca konu kitlenme adetine de bir son verilmesi lazım bence. Umut'un dediği gibi de bölüm sorumluları alınması bence de konu takibini daha açık ve basit hale getirecektir.

Ayrıca dün akşam forumda ufak bir tatsızlık yaşandı. Faturası bana kesildi. Detaylara girmek istemiyorum, haklı olduğumu savunacak 2 sayfa yazı yazabilirim buraya. Sütten çıkma ak kaşığım da demiyorum. Ama konu kitlenmesi ve forumun son zamanlarda çizgisinden çıkan gidişathına bir dur deyip, tekrar eski günlerine döndürmek adına bence gereken buydu.
İyi niyetle konuşulup tartışıldıktan sonra herşeyin daha iyi olmaması için bir sebep yok.
Herkese keyifli forumlar.

Artık bence meseleye kimin suçu olarak değil, ne yapmalı olarak bakmalı. Her konuya gerekli önem verilecek şekilde yeniden bir düzenleme yapılmalı. Otomobille ilgili olmayan konular, konu dışı gibi tek bir başlık altında toplanmalı.
Ayrıca konu kitlenme adetine de bir son verilmesi lazım bence. Umut'un dediği gibi de bölüm sorumluları alınması bence de konu takibini daha açık ve basit hale getirecektir.

Ayrıca dün akşam forumda ufak bir tatsızlık yaşandı. Faturası bana kesildi. Detaylara girmek istemiyorum, haklı olduğumu savunacak 2 sayfa yazı yazabilirim buraya. Sütten çıkma ak kaşığım da demiyorum. Ama konu kitlenmesi ve forumun son zamanlarda çizgisinden çıkan gidişathına bir dur deyip, tekrar eski günlerine döndürmek adına bence gereken buydu.
İyi niyetle konuşulup tartışıldıktan sonra herşeyin daha iyi olmaması için bir sebep yok.

:rolleyes:

bır restaurant a gıdersın corba ıstersın corban soguktur !!!!!

1 kaderıne razı olur ıcersın
2 garson bakarmısın corbam soguk olmus dersın
3 bu ne lan boyle corbamı olur hıyar herıfler ne bıcım ıs yapıyorsunuz dıye bagırır cagırırsın !!!

sen hangısısın ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt