Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw yonetiminin tutumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bır restaurant a gıdersın corba ıstersın corban soguktur !!!!!

1 kaderıne razı olur ıcersın
2 garson bakarmısın corbam soguk olmus dersın
3 bu ne lan boyle corbamı olur hıyar herıfler ne bıcım ıs yapıyorsunuz dıye bagırır cagırırsın !!!

sen hangısısın ???

İlk önce 2, duruma göre argo ve küfür kullanmadan 3.

Artık bence meseleye kimin suçu olarak değil, ne yapmalı olarak bakmalı. Her konuya gerekli önem verilecek şekilde yeniden bir düzenleme yapılmalı. Otomobille ilgili olmayan konular, konu dışı gibi tek bir başlık altında toplanmalı.
Ayrıca konu kitlenme adetine de bir son verilmesi lazım bence. Umut'un dediği gibi de bölüm sorumluları alınması bence de konu takibini daha açık ve basit hale getirecektir.

Ayrıca dün akşam forumda ufak bir tatsızlık yaşandı. Faturası bana kesildi. Detaylara girmek istemiyorum, haklı olduğumu savunacak 2 sayfa yazı yazabilirim buraya. Sütten çıkma ak kaşığım da demiyorum. Ama konu kitlenmesi ve forumun son zamanlarda çizgisinden çıkan gidişathına bir dur deyip, tekrar eski günlerine döndürmek adına bence gereken buydu.
İyi niyetle konuşulup tartışıldıktan sonra herşeyin daha iyi olmaması için bir sebep yok.
Herkese keyifli forumlar.

Sen birkez adam olsan adam gibi şu sitede durursun, bu sitede alınan kararların %100'lük doğruluk payına bile itiraz adam tek sensin. Sen kendi suçunu çok iyi biliyorsun zaten sütten çıkma ak kaşığım hiç deme zaten olamazsın. Konuya ne yazdıldı arkadaşım konuyu değerlendiriyoruz yönetime taşıdık bu konuyu bugün için ne gerekiyorsa yapılacaktı değerlendirilecekti o bölümün açılmasına karşı olanlardan biriydim.

Ama sen her zaman ki gibi adam gibi durmadın, silindi, kilitlendi sen tekrar aynısını yaptın her zamanda yapmaya devam ediyorsun. Sen böyle devam et koçum... Arkandan sövenler şimdi pohpohlamaya başlamış ya seni gördüm ya bugün inan daha hiç birşeye inancım kalmadı...

Sen saygılı efendi olsan muhalefetlik yapmayıp, bize karşı saygılı olurdun. Alınan bir karar var bu sitede o konu açılacak dendimi açılacaktır Ayberkin beyfendinin kararıyla kapatılmaz! Sende buna uyacaksın! Ha kaldıki eyvallah sen yanlış karar dedin açtın konu tamam dedik değerlendirmeye aldık yazacağız sonucu dedik biz sonucu yazana kadar siteyi karıştırdın adam gibi durmuyorsun...

Benim sana ilk ve son yazacaklarım bu kadar. Daha yazcağım hiçbirşey yoktur.

bır restaurant a gıdersın corba ıstersın corban soguktur !!!!!

1 kaderıne razı olur ıcersın
2 garson bakarmısın corbam soguk olmus dersın
3 bu ne lan boyle corbamı olur hıyar herıfler ne bıcım ıs yapıyorsunuz dıye bagırır cagırırsın !!!

sen hangısısın ???

sende ayberke gıcıksın sende yazma bu konuya bende sana gıcıgım:D

Sen birkez adam olsan adam gibi şu sitede durursun, bu sitede alınan kararların %100'lük doğruluk payına bile itiraz adam tek sensin. Sen kendi suçunu çok iyi biliyorsun zaten sütten çıkma ak kaşığım hiç deme zaten olamazsın. Konuya ne yazdıldı arkadaşım konuyu değerlendiriyoruz yönetime taşıdık bu konuyu bugün için ne gerekiyorsa yapılacaktı değerlendirilecekti o bölümün açılmasına karşı olanlardan biriydim.

Ama sen her zaman ki gibi adam gibi durmadın, silindi, kilitlendi sen tekrar aynısını yaptın her zamanda yapmaya devam ediyorsun. Sen böyle devam et koçum... Arkandan sövenler şimdi pohpohlamaya başlamış ya seni gördüm ya bugün inan daha hiç birşeye inancım kalmadı...

Sen saygılı efendi olsan muhalefetlik yapmayıp, bize karşı saygılı olurdun. Alınan bir karar var bu sitede o konu açılacak dendimi açılacaktır Ayberkin beyfendinin kararıyla kapatılmaz! Sende buna uyacaksın! Ha kaldıki eyvallah sen yanlış karar dedin açtın konu tamam dedik değerlendirmeye aldık yazacağız sonucu dedik biz sonucu yazana kadar siteyi karıştırdın adam gibi durmuyorsun...

Benim sana ilk ve son yazacaklarım bu kadar. Daha yazcağım hiçbirşey yoktur.

Dün akşam banlandıktan sonra çok güzel bir mesaj hazırlamıştım. Ancak o mesajımı eklemicem buraya bazı kişilerin hatrına. Ben meseleyi uzatmıyorum tekrar aynı muhabbeti açarak herşeyi daha kötüye götürürsün.

sebayım bence sende bıraz saygılı olmasın dıe dusnuyorum bu ayberk oldugu ıcın deıl kım olursa olsun adam deılsın solesın bolesın yakışmıyo hiç.

Saygı çerçevesini aşmadan yazışalım arkadaşlar..

keske derdını adam gıbı anlatabılsen bı kere anlatabılsen !!!! yolda balon gorup anne balon al dıyen annesı donuste alacagız dedıkten sonra ben balon ıstıyoruuuuum dıye aglayan cocuklar gıbısın !!! ellı kere ısrar etmen bı konunun acılmasını kapanmasını saglamaz sadece burdakı uyelerı ve yonetımı gerer ben yonetımde olsam basta olsam konuyu kapatacagım varsada boyle bı durumda sırf senın sozunu dınlememıs olmak ıcın kapatmam

keske derdını adam gıbı anlatabılsen bı kere anlatabılsen !!!! yolda balon gorup anne balon al dıyen annesı donuste alacagız dedıkten sonra ben balon ıstıyoruuuuum dıye aglayan cocuklar gıbısın !!! ellı kere ısrar etmen bı konunun acılmasını kapanmasını saglamaz sadece burdakı uyelerı ve yonetımı gerer ben yonetımde olsam basta olsam konuyu kapatacagım varsada boyle bı durumda sırf senın sozunu dınlememıs olmak ıcın kapatmam

sen daha 2 gundur burdasın goçum zaten yönetici de olmassın:Dhahahahahhaha

Ayberk surekli her tartismada basrolde olmaktan sıkılmadın mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt