Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw yonetiminin tutumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benımde sınırlendıgım konu ınsanlara sole bole falan fılan dıyerek 3 paralık adammıs gıbı davranılması kımse kımseye bole davranamaz yonetıcıde olsa uye de olsa kurucuda olsa kapıcı da olsa.el elden ustundur kımler yokken kımler vardı,kımler geldi kimler geçti............

Aynen öyle..

hadi ıkıncı mısır vakası yapalım!! bu yonetım ne kadar da kotuymus yaa devırelım yonetımı

hıc kımse 4 4 luk degıldır yonetımın hatası varsa bız uyeler olarak olay yaratacagımıza sorun bulmamaız lazım..ben baska bı forum yavas yavas yonetımden baslayarak cokuse gectıgınde sevınmıstım nıye cunku orada umursanmadım.. sımdı emınım kı burası ıcın o forum aynı duygudadır..tebrık ederım bızlerı... :eek:key::eek:key:

arkadaslar scw nın halı malı hıc bısı olmaz korkmayın bu sıte neler gordu neler.ıkı kavga dous cart curt oldugu ıcın bısı olmaz koca sıteye 2 3 kısı banlar 3 4 kısı gırmez olur bıter kımse bulunmadık hınt kuması deıl.ama bole seyler olmasın ıstıyorum kendımce.

benim merak ettiğim birşey var...site ilk kurulduğu zamanlarda ve bu yaz a kadar olan süreci ele alırsak,o zamanlar bu tarz tartışmalar oluyor muydu? olan tartışmaların sebebi ise teknik konular çerçevesinin dışına çıkmazdı..geçen kış kaç defa spontane anadolukavak gezileri,cumartesi eryada sabahtan buluşmalar vs. bu tarz şeyler olurdu.yani daha samimiydi herşey.demekki şimdi bazı eksiklikler var.yanlış giden şeyler var

bu konu lpg lı galıba :) kapalı ortamda bulunmasın camları acın :D

hıc kımse 4 4 luk degıldır yonetımın hatası varsa bız uyeler olarak olay yaratacagımıza sorun bulmamaız lazım..ben baska bı forum yavas yavas yonetımden baslayarak cokuse gectıgınde sevınmıstım nıye cunku orada umursanmadım.. sımdı emınım kı burası ıcın o forum aynı duygudadır..tebrık ederım bızlerı... :eek:key::eek:key:

Başta yönetici kadrosu olmak üzere herkes birbirine sevgi ve saygı ile yaklaşırsa bir problem olmaz..

Edit: ve biraz hoşgörü ile..

arkadasım sorun cıkaran falan yok dertleşiliyor burada. burası scw burası farklı bir mekan. başka forumlarla karıştırmayalım asla.

Başta yönetici kadrosu olmak üzere herkes birbirine sevgi ve saygı ile yaklaşırsa bir problem olmaz..

sen yaklasım gormedın !!! malum sıtelerde yonetıcıler admınler tarafından bulusmalarda uyelerle fazla samımı olmayın dıye uyarılıyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt