Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw yonetiminin tutumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nedır adamla alıp veremedıgınız yazdıkları bu kadar ınsanları tahrık edıyor?

bazıları alttan almadıgı surece bu gazla konu cok uzayacak bence sole yapalım kımse yorum yapmasın sıtede bu kadar cok uye var hayvanlar alemıo konusu kalsınmı kalmasınmı dıye oylar ne cıkarsa devam edelım???? hayvanlar yuzunden hayvanlardan beter oldu....

nedır adamla alıp veremedıgınız yazdıkları bu kadar ınsanları tahrık edıyor?

İnsan'ı değilde "İNSANLARI" tahrik ediyorsa gerçekten sorun var demektir kardeşim

bazıları alttan almadıgı surece bu gazla konu cok uzayacak bence sole yapalım kımse yorum yapmasın sıtede bu kadar cok uye var hayvanlar alemıo konusu kalsınmı kalmasınmı dıye oylar ne cıkarsa devam edelım???? hayvanlar yuzunden hayvanlardan beter oldu....

Demokrasi abicim işte budur yani

bu konu artık bitmeyecekmi herkes dökecek mi kurtlarını... özelden konuşmayı normalde biliyosunuz açın msn den rahatça konuşun işte

yokabi bazıları ozelden atılan mesaja burdan cevap verıyo da ondan buraya yazıyorum

aslında bu konuya yorum yapmak istemiyodum bnmde doğru olduğunu düşünmediğim olaylar var en basitinden 'üslüp' olarak ancak madem hepimiz SCW yi benimsiyo ve güçlü tutmak istiyoruz ki siz bizlerden eskisiniz en azından ben yeniyim :) daha bugun üye olmuş biri sürekli güncel olan bu konuyu görünce aklında bi soru işareti kalmaz mı ? ben yeni üye olduğumda ilk izlenimim yardımlaşmaydı, yakın zmnda üye olanlar bu konuyu ve üslubu görse normal olarak akıllarına yardımlaşma gelmez..bu konu yarardan zarara geçmeye başladı..bence bu tartışma 18 değil 118 sayfa gitse bi yararı olmaz..bırakalım yönetim bi karar alsın ve o kararlar üzerinden tartışalım..katılana da katılmayana da saygılar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt