Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw yonetiminin tutumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yöneticiler arasında gerçekten liderlik vasfına sahip olmayan insanlar var...Serbay'ı severim ancak çok sinirli sanırım ve çok kırıcı konuşup insanları azarlıyor...Yöneticilik bu değildir..Konu kilitleme olayları tam bir fiyasko oldu...Karşı tarafa söz hakkı verilmeden lafı sokup konu kapatılıyor..!Artı diğer aktif olmayan yöneticiler var bence bu kişilerin yetkileri alınmalı..Sitenin tüm yükü 2-3 kişiye bakıyor...Diğerleri ortalıkta yok bile...Daha oturaklı kişilerce yönetim kadrosu kurulmalı...Bir de herkesin her istediği yapılmaz,yaparsan eğer diğer kişinin istediğini yazpmazsan ortalık karışır...

Umarım söylediklerim yanlış anlaşılmaz..Ama durum bundan ibaret...

+1

Tarık mazereti ne olursa olsun yanlış birşey yaptığın. Üyelerin birbirinin mesajlarını editleyebildiğini varsayarsak ve bunu bir üye yapsa ban alır..

Senin yada Cenk'in yaptığından dahamı yanlış? İkinizde burdasınız?.. Ne yapsaydım geçip karşısına bilgisayarın bütün gece Ayberk'in açtığı garip konuları silip senin koyduğun terbiyesizce mesajları mı düzenleseydim?.. Buna hangi beyin hangi vucut dayanabilir?.. Yapmayın artık gerçekten... Biz susuyoruz akşamdan beri ama sürekli yazılar devam ediyor... Düzenlemeler yapılacak... Gerekli müdahaleler olacak... Yanlızca şu anda bu konuda biraz sukünet lazım... Tabi gerçekten sitenin aynı güzellikte devam etmesini istiyorsak....

+1

Ayrıca benim eklediğim videodada forum kurallarına ayrıkı bir durum yoktu. Üniversitedeki veterinerlik öğrencilerinin dersi. Benzer örnekler hayvanlarla ilgili forumlarda sayısızca mevcut...

hayvanlar alemi konusuna biz veteriner olarak mı giriyoruz hayvansever olarak mı?

+1

Ayrıca benim eklediğim videodada forum kurallarına ayrıkı bir durum yoktu. Üniversitedeki veterinerlik öğrencilerinin dersi. Benzer örnekler hayvanlarla ilgili forumlarda sayısızca mevcut...

Sen bu videoyu uluorta heryerde izliyor olabilirsin ancak bu herkesin kaldırabileceği bir video değil...

tamam işte ayberk sen o konuya bakmassın olur bıter burda sorun ne? istediğin neredesiniz konusunun kaldırılması mı? yada yoklama konusunun kaldırılması mı? sadece roll videoları mı olsun? sadece yakıt ortalaması konusu mu olsun? yük hız orantısının konusuldugu konu mu olsun? bi öneri söyle. sen bunu da yapmıyosun tutturmuşsun ben bunun şu yunu gormek zorundamıyım?

zaten senin açtığın konularda da yazmak istemeyen yazmaz bu kadar basit bu olay. bizde sıkıntı olan yerde elimizden geldiğince müdahale ediyoruz. yanlışlar olmuyor değil. amacımız konu kapatmakta değil cezmi abide bunu defalarca yuzyuze konusmamızda da telefonda da sıtede de belırttı. konu kapatmayın konussun herkes dıye. ama bi yerden sonra olay çığırından çıkıyor.

işte sorunda burada. yöneticiler kendi kriterleri keyifleri doğrultusunda olayın cıgrından cıktıgı kanısına varıp konuyu kitlemesi.

tamam işte ayberk sen o konuya bakmassın olur bıter burda sorun ne? istediğin neredesiniz konusunun kaldırılması mı? yada yoklama konusunun kaldırılması mı? sadece roll videoları mı olsun? sadece yakıt ortalaması konusu mu olsun? yük hız orantısının konusuldugu konu mu olsun? bi öneri söyle. sen bunu da yapmıyosun tutturmuşsun ben bunun şu yunu gormek zorundamıyım?

zaten senin açtığın konularda da yazmak istemeyen yazmaz bu kadar basit bu olay. bizde sıkıntı olan yerde elimizden geldiğince müdahale ediyoruz. yanlışlar olmuyor değil. amacımız konu kapatmakta değil cezmi abide bunu defalarca yuzyuze konusmamızda da telefonda da sıtede de belırttı. konu kapatmayın konussun herkes dıye. ama bi yerden sonra olay çığırından çıkıyor.

Ben daha önce bissürü şey önerdim zaten Özgür. Hepsi gayet mantıklı. Her bölüme ayrı kural getirilmesi ya da forumdaki aktifliğin artması için aylık fotoğraf yarışmaları vs. gibi. Onlar da gereksiz görüldü ya da kitlendi. Yardımcı olmaya çalışınca da başka birşey olduğunu görmedim yani :)

Teknik ağırlıklı forumlarda, konu hortladıya katılmam, bir servis danışmanı, müşteriye, 1 yıldır hepiniz aynı arızalar, sorular ile geliyorsunuz der mi? Buna benzer, Bir sürücü, o konuya 1 sene önce ihtiyaç duymuştur, kendine göre cevabını bulmuştur, bir başkası benzer konuda 1 sene sonra yazabilir.

Senin yada Cenk'in yaptığından dahamı yanlış? İkinizde burdasınız?.. Ne yapsaydım geçip karşısına bilgisayarın bütün gece Ayberk'in açtığı garip konuları silip senin koyduğun terbiyesizce mesajları mı düzenleseydim?.. Buna hangi beyin hangi vucut dayanabilir?.. Yapmayın artık gerçekten... Biz susuyoruz akşamdan beri ama sürekli yazılar devam ediyor... Düzenlemeler yapılacak... Gerekli müdahaleler olacak... Yanlızca şu anda bu konuda biraz sukünet lazım... Tabi gerçekten sitenin aynı güzellikte devam etmesini istiyorsak....
Ayberk önceki sayfalarda gerekli cevabı verdi. Bir cevap alabilirsem sevinirim.

Ben daha önce bissürü şey önerdim zaten Özgür. Hepsi gayet mantıklı. Her bölüme ayrı kural getirilmesi ya da forumdaki aktifliğin artması için aylık fotoğraf yarışmaları vs. gibi. Onlar da gereksiz görüldü ya da kitlendi. Yardımcı olmaya çalışınca da başka birşey olduğunu görmedim yani :)

baktın kitleniyo sende ne var ne yok eğlenceye vurdun yemişim sitesinide düzeninide diyip başladın ateşlemeye öyle mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt