Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Yılbaşı Çekiliş Sonuçları 2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kazanan arkadaşları tebrik ederim, güle güle kullanılsın...

Site yönetimine çok teşekkür ederim, çok uzun yıllardır şansım ilk kez güldü diyebilirim, kazanan arkadaşları tebrik ederim ve kazanamayan arkadaşlar üzmeyin kendinizi, gönüller bir olsun, rahatsızlığım dolayısı ile bir hafta kadardır siteye girememiştim. Nusret kardeşim Antepten arayıp haber vermese bir haber kalacaktık....

Atakan abiye hediyesinden ötürü çok teşekkür ediyorum saolasın abi.EFE POLYESTER ede sitemize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederim.

iyi gunlerde kullansınlar hediyelerini

kazanan arkadaslara hayırlı olsun tüh be tavan kaplamaya üzüldüm bana çıkmalıydıı

haklısın cezmi abi kargo daha mantıklı, yalnız abi firmayı arayıp hocam bana çekilişten hediye çıkmış onu kargoya verirmisiniz demek abest olmazmı :confused:
senin olan hakkın kimse bişey demez özellikle mustafa gider..cut aut kayseriye yola çıkmış bile

TeŞekkÜrler scw teŞekkÜrler en Çok İstedİĞİm Şey Çikti :d bu cumartesİ taktiririm artik :d

aga ne burda şansım var ne sayısalda ne milli piyangoda gerçi ben evlenirken o şansımı kaybettim :) :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt