Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Yılbaşı Çekiliş Sonuçları 2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yazılım mı :) offf diyorummm

ilk katıldığım çekilişte eski işyerimde tost makinası kaznmıştım..2.sinde yazılım..boş geçmiyorum :)

Atakan abiye hediyesinden ötürü çok teşekkür ediyorum saolasın abi.EFE POLYESTER ede sitemize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederim.

Gönüller bir olsun kardeşim, bana değil site yönetimine ve sponsor firmalara teşekkürün daha yerinde olacaktır, namıma bir Allah razı olsun yeter de artarda...

Gönüller bir olsun kardeşim, bana değil site yönetimine ve sponsor firmalara teşekkürün daha yerinde olacaktır, namıma bir Allah razı olsun yeter de artarda...

Çok saol abi telde de söledim gene sölüyorum Allah razı olsun.Spoylere baktıkça senin bu iyiliğini hatırlıcam yaşasın SCW dostluğu tam bir aile işte.

nasıl olurda bana çıkmaz! itirazım vaaaaaar! :p şaka bir yana kazanan arkadaşlara hayırlı olsun! :) seneye şansımızı deneriz yine. ya da aşkta kazanacağım galiba. :D

kazananların şanslarının devamını diliyorum. bize kol saati çıktı kordonsuz :D

sahibinden satılık hiç kullanılmamış yazılım. scw üyelerine az da olsa indirim yapılır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt