Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Yılbaşı Çekiliş Sonuçları 2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Site yönetimine çok teşekkür ederim, çok uzun yıllardır şansım ilk kez güldü diyebilirim, kazanan arkadaşları tebrik ederim ve kazanamayan arkadaşlar üzmeyin kendinizi, gönüller bir olsun, rahatsızlığım dolayısı ile bir hafta kadardır siteye girememiştim. Nusret kardeşim Antepten arayıp haber vermese bir haber kalacaktık....

Ya kaç kere okuduysam adımı bulamıyorum orada biyerlerde olması gerekiyordu bana göre , bide siz bakın arkadaşlar kesin oralarda biyerde yazıyordur :) Pschiptunning kısmımda olacaktı :)

kazanan arkadaşlarımıza da iyi günlerde kullanmalarını dilerim.

Teşekkürler SCW Şans vermiodum çıkacağını ama çıktı sevinçliyim :eek:

Benim araca çıkan yazılım hakkımı aracıma yazılım yaptırmak istemediğimden moturu ile kesinlikle oynamamak istememden dolayı Cezmi abininde onayı alınarak sedat0027 arkadaşıma devrediyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt