Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW İzmir

Mert abi İzmir'e taşınmayı düşünüyosan aklından bile geçirme linç ederiz seni bizi bırakamazsın.. :D :D

Düşünmek ne kelime planları bile yapıyorum. Tıkandığımız nokta yine para ama onunda bir çaresine bakacağız artık. Çok ciddi anlamda düşünüyorum valla

Erya çok yüksek bonservis talep ediyor:D
ama her an imzalar atılabilir:D

Mert abi bizi bırakıp gidersen başına gelen aksiliklerden SCW sorumlu değildir hele ben hiç değilim..

İzmir buraya gelmediği sürece bizi her türlü bırakmış olursun Mert abi..

çeşme 45dk,kuşadası 1 saat oh ohhh ne stres kalır,ne hüzün :D valla hiç durma git mert hayatını yaşa..

ben sevmiyorum abi İzmir'i hatta nefret ediyorum dicem ama İzmir'den şehir babında.. :D :D ;)

çeşme 45dk,kuşadası 1 saat oh ohhh ne stres kalır,ne hüzün :D valla hiç durma git mert hayatını yaşa..

Valla ne yalan söyleyeyim bu tarafını hiç düşünmemiştim iyice güzel göründü şimdi bu fikir :D

İzmir buraya gelmediği sürece bizi her türlü bırakmış olursun Mert abi..

Bak Yiğit okuyor musun ? Bu sebepler beni daha çok istanbul dan itip izmir e yaklaştırıyor. Gönül bağı Yiğit gönül bağı benim gönlüm hep sizinle olur biliyorsun ki :)

Geri
Üst Alt