Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW İzmir

peki o gönül bağı seni Erya'da danışman da yapıyo mu abi peki sen İzmir'deyken.. :D :D :D

sende gel Yiğit
sanada yer var burda

Bu arada Sevan şu siteyi bir karıştır bakayım hakikaten izmirden 3 kişi değilsiniz siz daha kalabalık olmanız lazım . Değilseniz de biraz çalışın kardeşim İzmir organizasyonlarında gelen gurubu 3 araç karşılamasın daha kalabalık bir topluluk bekliyorum bak ona göre :D

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

peki o gönül bağı seni Erya'da danışman da yapıyo mu abi peki sen İzmir'deyken.. :D :D :D

Yok büyük olasılıkla Vosmer veya MBU da danışman yapıyor Yiğit. Sen benim danışman tarafımı diyorsun yani :mad: bende diyorum vaybe kardeşime bak beni ne kadar benimsemiş sevmişte forumda düşüncesine bile tavır koyuyor diyordum :eek::confused:

Bu arada Sevan şu siteyi bir karıştır bakayım hakikaten izmirden 3 kişi değilsiniz siz daha kalabalık olmanız lazım . Değilseniz de biraz çalışın kardeşim İzmir organizasyonlarında gelen gurubu 3 araç karşılamasın daha kalabalık bir topluluk bekliyorum bak ona göre :D

abi bu kadar olmadığımız kesin ama çok fazlada değiliz malesef.sen gelince izmirde scw patlaması olacak zaten :D

---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:34 ----------

üye listesinde kimin hangi şehirden olduğu da yazsa süper olur aslında

Mert abi aklımından ucundan bile geçmedi demek istediğin anlam..
maalsef senin o senin fitne fücürün müydü neydi ondan oluyo.. :)

abi bu kadar olmadığımız kesin ama çok fazlada değiliz malesef.sen gelince izmirde scw patlaması olacak zaten :D

Yok yok sen beni boşver şimdi ben kalabalık olmadan gelmem :D senden biraz gayret bekliyorum bul şu adamları ve bayanları ve görelim izmirin güzel yüzünü kalabalıkları ile :D (Seninle gördük alıştırdın sonra gelen arkadaşlar cabası ama dahada dahada :) )

---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

Mert abi aklımından ucundan bile geçmedi demek istediğin anlam..
maalsef senin o senin fitne fücürün müydü neydi ondan oluyo.. :)

Ya bırak ya bırak ya :eek::cool::D

hatun tribal moda geçmişin bakıyorum abi.. :D :D :D

şaka bi yana danışman kimliğini ön planda tutucak kaç cümle kurdum sana abi bu zamana kadar kırma beni akşam akşam..

hatun tribal moda geçmişin bakıyorum abi.. :D :D :D

şaka bi yana danışman kimliğini ön planda tutucak kaç cümle kurdum sana abi bu zamana kadar kırma beni akşam akşam..

O dediğin yabancı kelime nedir bilmiyorum ama es geçiyorum :)

Kurmadın kurmadın son akşamda bir kurdun pir kurdun Yiğit :D Bırak ya bırah yauhg :D Başlığıda ikimiz katlettik kapa çeneni acilen :D

konu başlığını değiştirmekte fayda var :D gilgamest mert izmire gitsinmi ??gitmesinmi?? anket yapalım iyisi :D

Geri
Üst Alt