Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW İzmir

Ben haftaya izmirdeyim yapalım bir buluşma:)

evet arkadaşlar konuyu baştan sona takip ediyorumda her zamanki sıkıntı yine var hatta bu sefer daha vahim, önceleri 10-12 kişi olur diyordu ama 3-5 kişi kalıyorduk yine, böyle bir oluşum için acele etmeyin derim bir de konuyu güncel tutun , hatta yönetim izmir üyelerini bir liste halinde versin buraya, görülen o ki bunun için gönüllü arkadaşımız da var.
Bir de (sözüm meclisten dışarı) izmirlilerde "ben izmirliyim, burası izmir, ben kralım" havası oluyor. bunu üstünüze alınmayın ben de 30 yıllık doğma büyüme izmirliyim evet şehir güzel tamam da gelenlerde köyden gelmiyor kardeşim. Bu konuya dikkat edin lütfen amaç kaynaşmak ve tanışmak olmalı. Daha önce izmir deki organizasyonda 12 kişi olmamıza rağmen kahvaltıda oturma düzenine bir baktım izmirliler ve gelen nisafirler olarak ayrı görünmekte. umarım bu yazdıklarımdan yapıcı yönde mesajlar çıkarabiliriz, futbol da nasılsa bu işlerde de böyle izmir, lafa geldimi esip gürleyen çok ama icraatta kimse yok malesef, bu yüzden sağlam temellerle devam etmenizi temenni ederim.

(bu arada kendimi ayrı tutuyormuş gibi yazmamın sebebi, aralıkta askere gidiyor olmam, yoksa çok sevinirim böyle bir oluşuma hizmet etmeye)

Geri
Üst Alt