Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rölantide hırıltı sesi

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
yakıt filtresi yerine peki benim sürekli benzin pompası demem :D sorunun nasıl saptandığını bile anlattım, yok koltukların sökümü falan, sorunun kaynağının adını yanlış yazmışım. Kusura bakmayınız :)

yakıt filtresi yerine peki benim sürekli benzin pompası demem :D sorunun nasıl saptandığını bile anlattım, yok koltukların sökümü falan, sorunun kaynağının adını yanlış yazmışım. Kusura bakmayınız :)

:) ) evet ya herşey vardı açıklamanda, sadece bi pompa yerine filtre gelcekmiş olsun :) çok yardımcı oldun ozan çok sağol :)

geçmiş olsun Ender abi ben bile rahatladım yahu.. :D :D

bunun yanında arka koltukların altında pompa yok mu benzin filtresi arabanın altında sağ tarafta olması lazım.. :confused:

soner aynı ses mi acaba, yanlışlık olmasın .. arka sağ taraftan gelen ses mi acaba sendeki de.. yakıt filtresi 30bin bakımında değişiyo ücretli ama düşük bişey 50tl +10tl işçilik falan

sağ arka taraftan hırıltı...gaza basınca kesilen rölantide çıkan bir ses.. hırıltı sağ arka koltukta daha rahat duyuyorum...daha önce aveke gittim normal birşey yok bunda dedi gönderdi...videoya da çektim cep telefonundan duyulacak kadar belirgin bir ses :D

geçmiş olsun Ender abi ben bile rahatladım yahu.. :D :D

bunun yanında arka koltukların altında pompa yok mu benzin filtresi arabanın altında sağ tarafta olması lazım.. :confused:

sağol Yiğit ya, bende rahatladım :) evet sağ arka koltuğun altında yakıt filtresi, pompa nerde bilmiyorum :D

sağ arka taraftan hırıltı...gaza basınca kesilen rölantide çıkan bir ses.. hırıltı sağ arka koltukta daha rahat duyuyorum...daha önce aveke gittim normal birşey yok bunda dedi gönderdi...videoya da çektim cep telefonundan duyulacak kadar belirgin bir ses :D

tamam aynı sorun o zaman ... sende 1500km de başlaması ilgin, kullandıgımız yakıt kalitesiyle mi alakalı acaba :confused:

abi 4 defa benzin filtresi değiştirdim bakımlarda şu zamana kadar ve hep arabanın altından çıkarıldı arabanın altına takıldı..demek ki bi tane daha var burdan başka sonuç çıkmaz herhalde bu durumda..hatta filtrenin üstünde VW logolarının yanında "Made in China" da yazıyo.. :D :D

sorun kesinlikle pompa fln degil beyler sorun motor kaputunun oradaki benzin hortumlarinda gidip ayarlatin geciyor konuya noktayi koyuyorum :) :)

Arkadaşlar,aynı sorun benim araçtada vardı,hafif gaza dokunulduğunda azalan,gazdan çekincede rölantide oluşan bu sese önce servisin(zincir sesi) demesi,ardındanda yine kendilerince farkedilip yurtdışına bildirilen benzin pompasının değiştirilmesi cevabının gelmesi sonucunda,pompa garantiden değişti.Şu an o sesden eser kalmadı.:)

abi 4 defa benzin filtresi değiştirdim bakımlarda şu zamana kadar ve hep arabanın altından çıkarıldı arabanın altına takıldı..demek ki bi tane daha var burdan başka sonuç çıkmaz herhalde bu durumda..hatta filtrenin üstünde VW logolarının yanında "Made in China" da yazıyo.. :D :D

Yiğit evet altında zaten arabanın farklı yer demedim ben :) .. evet ya çin malıymış söylediler serviste de :D yok mu dedim alman falan , yok vw oraya yaptırıyo dediler

sorun kesinlikle pompa fln degil beyler sorun motor kaputunun oradaki benzin hortumlarinda gidip ayarlatin geciyor konuya noktayi koyuyorum :) :)

cenk yakıt filtresi değişti şu an hiç ses yok ya, benim dediğim ses -okudun mu bilmiyorum ama- arka sağ tarafta senin dediğin ön taraftan geliyor o zaman :)

Arkadaşlar,aynı sorun benim araçtada vardı,hafif gaza dokunulduğunda azalan,gazdan çekincede rölantide oluşan bu sese önce servisin(zincir sesi) demesi,ardındanda yine kendilerince farkedilip yurtdışına bildirilen benzin pompasının değiştirilmesi cevabının gelmesi sonucunda,pompa garantiden değişti.Şu an o sesden eser kalmadı.:)

hayda olaya bak , filtre değişince gitti bende ses, pompada mı çözümmüş, arada filtreyide değiştirmiş olmasınlar :D

arka koltukların altında yazmışın abi ben de arka koltukları kaldırınca ordan bişiler değişti sandım naapim.. :D :D

Geri
Üst Alt