Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rölantide hırıltı sesi

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
ben şu zamana kadar hep ordan hallettim bu tarz şeyleri.. :D :D

aa işe yaradı yani :) ben seat.es den mi doldurdum acaba, gerçi doldurmakta fayda var yine de, onlar üstünde bi -neden lokal olarak sizlerden çözüm almak yerine bize başvuruyor bunlar durumu- yaratmış olunur :D

aa işe yaradı yani :) ben seat.es den mi doldurdum acaba, gerçi doldurmakta fayda var yine de, onlar üstünde bi -neden lokal olarak sizlerden çözüm almak yerine bize başvuruyor bunlar durumu- yaratmış olunur :D

evet her şekilde Doğuş'un canı sıkılıyo abi.. :D :D

arkadaşlar; az önce servisten geldim.. sesin geldiği yer olan arka koltuğu söktüler, sonra lifte kaldırıp baktılar.. sorun yakıt filtresindenmiş, zamanla tıkanma vs durumlarından yapabiliyormuş.. 30bin bakımında değişince düzelir dediler.. ben emin olmak için şimdiden değiştirttim ve ses gitti :) ordan ofise geldim otoparkta tekrar dinledim yok ses :)

görüş ve tecrübelerini paylaşan siz değerli arkadaşlara ve Doğuş Kartal'dan Sinan bey ve Özcan bey'e ilgilerinden ötürü çok teşekkür ederim :)

aynı şikayeti olan/olacak arkadaşlara da ilerde referans olması dileğiyle ;)

arkadaşlar; az önce servisten geldim.. sesin geldiği yer olan arka koltuğu söktüler, sonra lifte kaldırıp baktılar.. sorun yakıt filtresindenmiş, zamanla tıkanma vs durumlarından yapabiliyormuş.. 30bin bakımında değişince düzelir dediler.. ben emin olmak için şimdiden değiştirttim ve ses gitti :) ordan ofise geldim otoparkta tekrar dinledim yok ses :)

görüş ve tecrübelerini paylaşan siz değerli arkadaşlara ve Doğuş Kartal'dan Sinan bey ve Özcan bey'e ilgilerinden ötürü çok teşekkür ederim :)

aynı şikayeti olan/olacak arkadaşlara da ilerde referans olması dileğiyle ;)

abi çok sevindim hallolduğuna ya :) yani 50 kağıt sıkışmış diyorsun filtreye :) bende gidip baktırayım yarın ki bakım da

ya ben 1500km deyken başladı bu ses..km ile alakası yokmu filtrenin..garanti devam ediyorken aracı götürsem mi..değişim için ücret alıyorlar değil mi

abi çok sevindim hallolduğuna ya :) yani 50 kağıt sıkışmış diyorsun filtreye :) bende gidip baktırayım yarın ki bakım da

evet ya iyi oldu, şimdi yine baktım 50km geldim ses yok :) 30bin bakımında değişiyo yakıt filtresi normalde , sende de tam olarak aynı yerden geliyor di mi ses

ya ben 1500km deyken başladı bu ses..km ile alakası yokmu filtrenin..garanti devam ediyorken aracı götürsem mi..değişim için ücret alıyorlar değil mi

soner aynı ses mi acaba, yanlışlık olmasın .. arka sağ taraftan gelen ses mi acaba sendeki de.. yakıt filtresi 30bin bakımında değişiyo ücretli ama düşük bişey 50tl +10tl işçilik falan

Geri
Üst Alt