Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Polar ve Gömlek Tasarımı

günlük kullanım için diyorsunz ama fikirlerin yada çizimlerin hepsinin her tarafında logolar yazılar vs var günlük kullanımda bu kadar kalabalık birşeyi nasıl giyeceğim diye düşünüyorum bence beyaz uzun kollu bir gömleğin sağ tarafında bayrak sol tarafında da scw logosu olmalı ve mümkün mertebe orta büyüklükte hatta görülecek kadar küçük boyutta tutulmalı çünkü belli belirsiz ve okunamayan şeyler insanı herzaman daha çok okumaya şevk eder merak uyandırıcıdır ve akılda kalıcıdır daha şıktır
polar içinse aynı sistem olmalı ve kesinlikle kapşonlu olmalı hergün giyilen şık birşey olsun rallici gibi orası burası kalabalık olmasın sade ve şık olur düşüncesindeyim bu benim düşüncem yanlış anlaşılmasın beyler
Sen de benim gibi sadecisin abi:)Mesela F1de Mercedes GP'nin gomlekleri sadedir...O ornek alinabilir..Elite gorunumlu bisey olursa gundelik olarak cok rahat giyilir..Giydigimizde servis personelinden ayirt edilebileceks sadelikte olmali..Keske cizimim iyi olsa da aklimdakini yansitsam ama cok beceriksizim bu konuda..mesela sag ust kosede scw amblemi kucuk; sol ustte seat logosu ya da yazisi...sag kolda da scw web adresi..arka tarafta leon siluyeti hani sitenin logosu olan bir siluyet muhtesem olur...:eek:key:

bende nacizane bişiler yaptım pek iyi olmadı paintte bu kadar ama bi fikir olsun en azından...
ön görünüş...
rtozd1.jpg

arka görünüş...
22ayhj.jpg

buda gömlek...
244wrar.jpg

buda arkadan görünüş...
25tvii9.png

siyah polar zamanla kolay solar..

Açıkcası polar olmamış nacizane fikrim
gömlek iyi gibi ama daha da değiştirilebilir...Logolar çok büyük ve fazla

Açıkcası polar olmamış nacizane fikrim
gömlek iyi gibi ama daha da değiştirilebilir...Logolar çok büyük ve fazla

gömlekteki logolar siyah tabanda olmayacak program kullanamadığım için bu şekilde yapabildim... tabiki birazda küçük olacak burda görünsün diye birazda büyük tuttum... gömleğin kollarındakilerden hoşlanmadım ama fikir olması amaçlı öylesine koydum....polarında ön logoları çok aşağıda kalmış :) teş yorum için... bide ben bunları paintte yaptım :confused:

gömlekteki logolar siyah tabanda olmayacak program kullanamadığım için bu şekilde yapabildim... tabiki birazda küçük olacak burda görünsün diye birazda büyük tuttum... gömleğin kollarındakilerden hoşlanmadım ama fikir olması amaçlı öylesine koydum....polarında ön logoları çok aşağıda kalmış :) teş yorum için... bide ben bunları paintte yaptım :confused:

uğraşmışsın asıl sana teşekkürler.. :eek:key:İmkanlar dahilinde bile bişeyleri bizimle paylaşıyorsun ,yanlış anlama sakın fikir olması açısından söyledim mutlaka daha profesyonelce yapılırsa çok daha güzl ve farklı olacaktır.Polar açık renk kapşonlu ve fermuarsız olursa bence çok daha iyi olur,poların arka tarafı logosu gayet iyi görünüyor ama ön taraf türk bayrağı ve logo çok fazla olmuş.Daha küçük olursa daha iyi olabilir..

yaw neden polara taktınız ne güzel kalın penyeler var kaliteli kumaşlardan ondan olsa daha şık durmazmı sweat gibi mesela aber in fitch in gibi

Geri
Üst Alt