Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Polar ve Gömlek Tasarımı

kusura bakma kaynamış gereksizlerin arasında..

Ziyanı yok daha güzelini çizdim hemen:

11111tt.png

Ziyanı yok daha güzelini çizdim hemen:

11111tt.png

eline sağlık ayberk..
Türkbayarğının sol göğüste olması gereklilği diye birşey var galiba ama tam hatırlamıyorum..logonun sağda bayrağın sol göğüs üstünde taşınması ile ilgili.

günlük kullanım için diyorsunz ama fikirlerin yada çizimlerin hepsinin her tarafında logolar yazılar vs var günlük kullanımda bu kadar kalabalık birşeyi nasıl giyeceğim diye düşünüyorum bence beyaz uzun kollu bir gömleğin sağ tarafında bayrak sol tarafında da scw logosu olmalı ve mümkün mertebe orta büyüklükte hatta görülecek kadar küçük boyutta tutulmalı çünkü belli belirsiz ve okunamayan şeyler insanı herzaman daha çok okumaya şevk eder merak uyandırıcıdır ve akılda kalıcıdır daha şıktır
polar içinse aynı sistem olmalı ve kesinlikle kapşonlu olmalı hergün giyilen şık birşey olsun rallici gibi orası burası kalabalık olmasın sade ve şık olur düşüncesindeyim bu benim düşüncem yanlış anlaşılmasın beyler

Dik yakalı polar herzaman hem araçlarda durur ve hep lazım olabilecek bişey hem herşeyin üstüne giyebiliriz sırt bölümüne logo ve adres gögüstede küçültülmüş şekilde SCW ve adres olur sırt logosunu biraz büyük tutsak güzel olur hem gömlek ne olursa olsun arabada muhafaza etmek zor ve herzaman giyilebilecek bişey değil ütü ister bide beyaz olursa arabada vay haline polaR Gİbi uzun ömürlü de olmaz yelek te olabilir herzaman kullanılabilecek sırtı büyük sol gögüs küçük logolu ve adresli süper olur...:eek:key:

Geri
Üst Alt