Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Polar ve Gömlek Tasarımı

bu imkansız nerdeyse yılmaz..tekrar sökülüp dikilmesi astarını geçer.

gelelim gömleklere kısa kollu gömlek sevmiyorum beyaz ama yakası düğmesiz olan tercihimdir ve koton tarzında olursa mevsimlik olur ve cep olmasın lütfen sol kol üstüne scw sırt kısmına seatclubworld yakanın ucuna scw ve kalp kısmına gene türk bayrağı başka birşeye gerek yok sanırım

bu imkansız nerdeyse yılmaz..tekrar sökülüp dikilmesi astarını geçer.

yok abi öyle olmaz... ve çokta mantıklı olur... ben bu işin içindeyim ve 5 yıl bunun üzerine öğrenim gördüm... şöyle özetliyeyim... istanbulda elbet bi firmanın elinde düz siyah polar bulunur dikkat edilmesi gereken sadece astarsız polar olması ki polarlara çok nadir astar koyarlar... ve baskı olayıda sırtta göğüste kolay olur abi... ben abbatede staj yaptım orası poloya gömlek yapıyordu okul gömleklerimin hepsinde polo amblemi vardı :) çok basit bir işlem...

baskı değil nakış olacak

tabiki abi polar zaten plastik baskı kabul etmez... benim bahsettiğim nakış zaten... pc ye şekli veriyorsunuz onlarca renkte iplik var hazırda ebatını belirliyorsunuz ve makinanın altına kıyafeti bırakıyorsunuz 2 dkka sonra hazır...
he diktirelim derseniz çok daha pahalıya mal olur çünkü kumaşı parakende fiyatından almış oluruz bu 1 2. si 100-150 polar için tekstiller iyi fiyat vermez dediğim gibi en güzeli hazır polarların alıp nakışın yaptırılması olur... tabi tekstilci tandığı olan varsa bize bu konuda yardımcı olabilir... o zmn işin rengi değişebilir...

anladım..peki aynı şekilde kol kısmınada yapılıyormu bu dediklerin

birincisi şapka olayı daha basit buna göre..

ikincisi amacımız polarları gercekten gunluk giyebilecegimiz şekilde dizayn etmek ayrıca cezmi abinin dediği gibi nakış olmalı :)

ayberk emeğin için teşekkürler ama biraz daha ciddiyet.

anladım..peki aynı şekilde kol kısmınada yapılıyormu bu dediklerin

evt abi yapan kişi isterse yapar çünkü nakışı yapan makina dikiş makinasının aynısı yani yapması gereken baskı ayağını dikkatlice kolun içine yerleştirmek orda biraz uğraş ister ama söküp takma olayı yine olmaz yani....

serbest muhabet yerine biraz bişeyler katsanız bu sayfada

Geri
Üst Alt