Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÖTV ye Müthiş Zam

Koyun oldukca Çoban,Eşek oldukca semer vuran çok olur..

2-3 aydır alamadığım için kıvranırken (euro artışına karşı olumsuz tepki vermişti beyin) ya allah diyip gittim borusana bugün. Alamadım abiler veremediler bana ordan bir bmw. Sonra öğrendimki cari açığımız uçmuş gitmiş, devlete döviz girişi azalmış, milletvekillerimiz tel ile bitiremedikleri 25.000 tl yi değerlendirememişler vs...
Yaf dedim hayırlısı işte; az daha (iyi bir vatandaş olan ben) bir yanlışlık edip haftanın 7 günü çalışıp, biriktirerek kazandığım parayı devletime zarar verecek bir biçimde harcayacakmıştım. Yapmam böyle şey ama şunuda söylerim özelleştirme de yapmam ben. özelleştirmediğin kurum kalmadı, nakit para devletden vatandaşa geçti, vatandaşın belli bir kesmi para gördü, araba alacak ama suç oldu. Neden giren kalmadı arkadaşlar giren, devlet ne üretiyor, ötv zammı üretiyor bunada idarecilik ve türkiyenin gururu yöneticilik deniyor. Neyse ben yapmadım bir hata alamadım anasını bi bmw kaçtı trennnnnnnnnnnn.:kizgin:

Borç alıp birşeyler yapıp göz boyadılar, ee şimdi ödeme zamanı kasada para var mı:mad:!Yok tabii devletin herşeyi satıldı; e nereden para bulunacak vatandaştan elbette.Ama alkışlayanlar kazananlar 5 katı versinler...

83 bine leon!!! Satış temsilcisi olsam müşteriye söylemeye utanırım. Yakında mtv ye de akaryakıta da sağlam bir "güncelleme" yaparlar hazırlıklı olun:)

Şuan 2013 model hiç kullanılmamış küfürler çıkıyor ağzımdan :) Buraya yazarsam banlanırım hiç gerek yok. Adaletsiz ve Kazıklayan Parti.

Benim asıl takıldıgım nokta şu 99 depreminden sonra faturalı hatlara yansıtılan ve en fazla 6 ay veya 1 sene alınacak denilen sene 2011 olmuş hala alınan bugune kadar toplanan para 23 milyar dolar olan özel iletişim vergisi denilen para nerde ben bunu başbakan dedigimiz sahsiyete sormak istiyorum yaw kardesim bir ülke bu kadarmi hortumlanır bu kadar enayiyiz biz anlamiyorum düşündukçe ahlaki bir çöküşe giriyorum

Geri
Üst Alt