Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÖTV ye Müthiş Zam

al 1.2 tsi 1.4 tsi yoluna bak :) sigara tiryakisiyim fakat sigaraya yapilan zamma karsi degilim hatta 2 kati yapsinlar hem biz azaltiriz belki hemde ingilterede mesela sigaranin vergisi ile saglik hizmetleri bedava o duzenleme keske turkiyedede olsa yani aldiklari bu paralari kendileri yemese vatandasa fayda saglasalar icim yanmicak millet vekillerinin arabasina benzini neden biz koyuyoruz anlamis degilim pasasi mi yok adamlarinda vatandasa kesiyolar faturayi

ALLAH asukur sekiz ay oldu biraktim esim israr ediyordu umursamiyordum aman tin olumu arpadan olsun diyordum henuz 32 yasindayim 2007 de FILEBIT bacagimda damar tikanikligi oldu tehlikesi ise olumle sonuclanabilir bu hastaligin nedenlerinden biri SIGARA dir fransada yasayan arkadaslar sigarayi birakmak istiyorsaniz tedavisi ucretsiz cok zor degl doktora kadar gidi yeter birazda istek olsun biramanizi tavsiye ederim sagliiniz icin

araba icin en buyuk vergi turkiyede degil almanyada arkadaslar

arkadaslar ulke insaninin bir kabahati yok ama isyan etmeyin sizden daha kotu durumda olanlar var mesela ben her turlu sartlarda turkiyeye donmek isterim ama imkanim yok cunki benm saglik durumum iyi degil ama vatan gibiside yok bilgniz olsun fransa isci kesim vergi veriyor zenginler vermiyor ama elden ne gelir

şu an ne güzel küfür ediyorum...ne güzel küfür sözlüğüm oldu..hatta yeni yeni küfürler icat ediyorum....

sadece araçlar yemedi paparayı esas cep telefonundaki olaya bakın

yurt dılından 70 tlye telefon getirdi x şirketi cihazın ücreti 100 tl altında olduğundan direkt olarak 100 tl maktu vergi biniyor sonra size 170 tl oluyor telefon. bitti mi? hayır daha kdv yok %18 kdv si ile bu telefonu 200 liraya alabileceğiz.

1.6-2.0 motorlu araçların fiyatları %12.5 2.0 ve üstü araçların fiyatları %25 arttı. yani 80 bin liralık 2.0 araba artık 100 bin lira

MÜS-TE-HAK-TIR

memleketin bütçesinde ki açık, ÖTV ve diğer vergilendirmeler ile kapatılmaya çalışılması kadar saçma sapan bir düşünce olamaz...

Ben şimdi birileri balkonda konuşurken alkış tutanların yüzünü görmek istiyorum acaba ne haldeler.kazandık diye sırıtıyorlardı acaba hala sırıtıyorlar mı?

Geri
Üst Alt