Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÖTV ye Müthiş Zam

şaşırmıyorum sadece gülüp geçiyorum kendimizi paralasakta olan olmuş ve olmayada devam edecek kimse dur diyemeyecek

ülke insanının ne kabahati var aykut?
Abi siyasi anlamda anlaşılmasın söylediklerim ancak bu kadar duyarsız ve ........... toplum dünyada yok ne versen yiyor milletimiz.Hiç gık diyen yok. Kardeşim böyle zulümmü olur diye ülkeyi yönetenlerden hesap soran yok.hergün trafikte çevremde öyle öküz , hayvan insanlıktan nasibini almamış karşısındakine saygısı olmayan bırak onu kendisine saygısı olmayan bir sürü insan görüyorumki bıktım artık nefret eder duruma geldim.İyice yozlaşmışız.Bizden bir halt olmaz.Her millet hak ettiği gibi yönetilir bizde bunu hakediyoruz Böyle topluma böyle yönetim böyle kazık yakışır...Türkiyede dünyada en rezalet en geri kalmış ülkemi de böyle en kazık vergiler en yüksek enerji fiyatları hep bizde.Daha adam gibi vergi toplamaktan aciziz .Açıkları böyle kapatmaya çalışıyorlar .1 yılda kayıt dışı ekonomiyi bitiremezsem adam değilim bu ülkeye başbakan olayım.

ya elbette zam olucakta bukadar bariz yuksek meblalar hos degıl.babam ögretmen emeklısı 1.150 maaş alıyor aylık.ev kira oldugunu dusun bu adam nasıl gecınıcek. bari su maaslarada guzel zam olsun .

arabanın fiyatından çok vergi alan ülke herhalde sadece türkiyedir. %130 nedemek = yani şu demek sen kaçak yollarla yurdışından arabayı ülkeye sok 0 vergi vererek (tabi az biraz rüşvet vermek gerek) paşa paşa bin demek

Söyleyecek bişey yok YAZIKLAR OLSUN. %80'den %130 a çıkması gibi bir olay olmuşsa lafa gerek yok rakamlar herşeyi söylüyor.

Geri
Üst Alt