Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik Kumandadan Kapanan Camlar+Dikiz Aynalar

modelini öğrenebilirmiyiz:) ya da bulduğunuz yerin telefonunu filan.araştırıyorumda bulamıyorum:S

modelini öğrenebilirmiyiz:) ya da bulduğunuz yerin telefonunu filan.araştırıyorumda bulamıyorum:S

ben yapabilirim isterseniz bu dediğiniz şeyi çok pahalı bişey oldugunu sanmıyorum universal modüllerin dün bir ithalatçıyla görüşme sağladım SEAT ın orjinal modüllerini arıyorum bulabilirsem onlarla yaparız bu işi kesme biçme olmadan orjinal kablo fişlerinle tak sök :D

Konudaki son mesajlar silinmiş arkadaşlar.Sanırım forumdaki sıkıntı sonrası oldu.
Arkadaş Laser marka demişti
Bende dün araştırdım 45 lira fiyatı var ve montajıda basit şemasını inceledim.Ama Alican seat için uygununu bulursa soketli en makbul olanı ;)

xx

ben yapabilirim isterseniz bu dediğiniz şeyi çok pahalı bişey oldugunu sanmıyorum universal modüllerin dün bir ithalatçıyla görüşme sağladım SEAT ın orjinal modüllerini arıyorum bulabilirsem onlarla yaparız bu işi kesme biçme olmadan orjinal kablo fişlerinle tak sök :D

Güzel haberlerini bekliyoruz :)

Baştan araştırma yapılıp az atılımcı olupda biraz araştırma yapsak daha neler yapılabilir araçlara :) Orjinali için 2 seat servisine sordum leonlar için olduğunu söylediler cordoba için orjinal modül mevcut olmadığını belirttiler, şakasınıda yaptık bulursanız bizede haber verin alalım dedi :) ve bugün tekrar taktırdığım yere gittim modülü değiştirdim, Tek kapatma düğmesine basıldığında camlar kapanıyor ve dikiz aynaları katlanıyor. Bir kere açma düğmesine bastığınızda dikiz aynalar açılıyor bu şekilde oldu şuan ve kullanışlı bir sıkıntıda yaratmıyor markasını söylemiştim ama sorun varmış sanırım sitede tekrar söylim LASER diye bir marka iyi forumlar..

hocam her pattığında camlar ayna kapanıyor doğru dimi sıkıtı olmuyor misal camları acık bırakmak istiyorsun ama kitlediğinde kapanıyor
arabada cocuk felan bırakıcaksın camı yarım acmak isticeksin bunları nasıl yapıyorsun ?
orjinal olanlarda basılı tutunca kapnıyor misal herzamn değil veya 2 kere basınca bu şekil yaptıra biliyormuyuz bu modulu saygılar

arkadaşlar bu modülü nereden bulabiliriz ben çok araştırdım ama
bulamadım internetten satılıyosa bi adres verseniz, camları kapatan modüller var ama aynaların kapanması da süper olmuş denizli de montajını yapacak yerde bulurum inş.

Geri
Üst Alt