Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Otomatik Kumandadan Kapanan Camlar+Dikiz Aynalar

kapanmiyo özgür :)

bunu alarmla karistirmayin bu daha basit anladigim kadariyla,orj. kumandamızın sinyalini içerdeki katlanma tuşumuzunda alması için bi modül.+camlar.

yazılımla olmalı dıye tahmın edıyorum
normal leonlarda varken cupra da nası olmaz anlamadım valla

Benim 4 cam otomatik fakat aynalar içerden düğme ile kapanmıyor malesef..Bu durumda benim araca bu uygulama yapılamaz,doğrumudur..?

tşkler emre kaan, doğru sadece 4 cam için uyguluyabilirsiniz schumi. Adaşımıda dediği gibi alarm ile karıştırmayın yani uygulama basit zararsız ek özellik için ideal akü konusunda şunuda söylim aracımda 1400lük anfi var istop halinde ikende kullanıyorum. 8 ay oldu bir sıkıntı yaşamadım akü konusunda

2 ay kadar oldu , sorduğumda böyle bir yazılım yok demişlerdi.

Bende sormuştum servise leon için olduğunu söyleyip başka servise bu uygulamanın olduğunu söylemişti ama uğraş isteyen bir iş olduğu için ilgilenmemişlerdir dedi seninle, sağlam bir elektrikciye gidip sorarsan yardımcı olur dedi bende 2 haftadır araştırdım soruşturdum buldum. Basit olduğunuda söylim servisler ucuz işler için uğraşmıyorlar daha yüksek meblalar olduğunda uğraşıyorlar. :)

cupralar için yeni yazılım war mı aacaba ben ata servise sordum öle bişi yok olmaz dedi telefon mu bu dedi

sami araclarimiza 2011 cupra ve bocalara güncelleme cıktı vw den yani..
tabi 2-3 ay oluyo bn yaptiramadim vakit bulup ..
bunu mu sordun tam anlamadim gerçi safa biliyo o nada sorabilirsn

bocanegrada basılı tutunca kapanmıyor mı yahu

Kapanmıyor Özgür..Ayrıca yazılımlada çözülmedi henüz..Ender Elektronik bile modülle olur diyor..Modül içinde uçuk fiyat istiyor..Serhat ın dediği gayet mantıklı ve ucuz..Ayrıca yeni gelen güncellemede yok ben yaptırdım..

Paylaşım için teşekkürler Serhat..

Yine sorular soracağım :D
Cam modülünü eski aracımda kullanmıştım alarmla birlikte.
Araca bindiniz içerden merkezi kilidi devreye sokunca camlar yine kapanıyormu?Eski aracımda kapanıyordu ben bağlantıyı değiştirdim düzelmişti.
Camlar ve aynalar hepsi aynı andamı kapanmaya başlıyor_Eğer böyleyse bu kesin aküye ve sigortalara zarar verir.Öünkü araç çalışmıyorken çekilen yüksek akım aküyü yakın zamanda perte çıkartabilir.
Tabi yaz aylarında aracın camlarını az açık bırakmak istediğimizde bunu yapamıyoruz bilginiz olsun.Bazen aracın içinde çocuk bırakan oluyor veya kedi-köpek gibi şeyleri bırakıyorlar ve havasız kalmaması gerekiyor.Bu yapmak için aracı kapıdan anahtar ile kilitlemeniz gerekir bunlarda benden olsun:)

xx

İyi de 4 camın aynı anda kaldırılması zaten kapıdan anahtarla yapılabilen birşey. Aküyü perte çıkarcağını düşünseler böyle bir özellik koymazlar. Bu modül sadece anahtarı kapıya takarak değil de kumandadan bu işi halletmeyi sağlıyor. 4 tane camın ağırlığını taşıyan motorların yanında 2 tane aynayı katlayan motorların ekstra çekeceği akım da kayda değer birşey değil. CAmın bir tanesi atıyorum 2-3 kg ise ayna 0,5 kg falandır onu da yukarı aşağı değil yatayda hareket ettiriyor.

Geri
Üst Alt