Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel İnsignia vs Skoda SuperB

Opel İnsignia vs Skoda SuperB

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
babamda 2.0 cdtı insignia cosmo var hakikaten çok guzel bir araba. aslında 2.0 tdı spuerb de yabana atılamaz. ama bence insignia daha guzel.

insignia ile superb in birçok yönden sınıf farkı var...
ilk olarak iç hacim olarak birisi 3 serisi birisi 5 serisi gibi.. superb de 20cm uzunluk farkı var... Bagaj olarak da öyle, Superb aşırı büyük bir araba..
İnsignia ya oturduğunuzda çok ferah bir hava vermiyor. ve Superb tam bir şoför arabası şeklinde yapılmış birçok yönüyle...
Kalite olarak Opel çıtayı çok yükseltmiş olsa da superb sonuçta VW grup, ancak daha yeni aynı seviyeye ulaşabilmişlerdir :)

superb e bindim ve çok hoşuma gitti ama yaşım bakımından bana pek hitap etmiyor insignia da ayrı bi güzel benim için o yüzden insignia diorum
gerçi yaşım ilerlese gene insignia seçerdim heralde:D

bana göre insignia super b nekadar wv olsada skoda markasına içim ısınamadı

Hala superb mi insignia mı die düşünen varsa kesinlikle iki aracı da gidip yakından incelesin ve çok alakasız arabalar olduğunu görsün :)

Keşke İnsignianın arkası D standartlarında olsa yoksa güzel bir araba..

full superb diyorum Erya ya gelen buluşmada 2.0 170 lik 4x4 bence içi bence çok kaliteliydi.

Tabiki Insıgnıa... Superb'yi ferrari üretmiş olsaydı yine İnsignia derdim... ::)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt