Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel İnsignia vs Skoda SuperB

Opel İnsignia vs Skoda SuperB

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eksik yazmışm ultra boşline.
Skoda SuperB Comfort'un donanımı 1.6 102 HP Passat Trendline kadar dolu değil belki ama 1.4 TSI Trendline fiyatına SuperB 1.4 TSI Elegance alabiliyorsun

Passat'ın Highline donanımıyla SuperB'nin Elegance donanımı aynı

Donanımları 1.6 102 HP Passat Trendline kadar dolu değil belki ama 1.4 TSI Trendline fiyatına SuperB 1.4 TSI Elegance alabiliyorsun

Passat'ın Highline donanımıyla SuperB'nin Elegance donanımı aynı

o araç trendline passata bile rakip değil donanımda. reference leon gibi bir donanımı var.

skoda alacaksan dolusunu alacaksın. oda zaten vw fiyatlrına çok yakın. vw e en yakn araç olması demek en yakn fiyatı olacak demek değil.

o araç trendline passata bile rakip değil donanımda. reference leon gibi bir donanımı var.

skoda alacaksan dolusunu alacaksın. oda zaten vw fiyatlrına çok yakın. vw e en yakn araç olması demek en yakn fiyatı olacak demek değil.
Tamam işte bende diyorum ki Passat Trendline oldukça dolu bir donanıma sahip fiyatı 41 bin lira aynı donanımdaki Passatın 1.4 TSI motorlusunu almaya kalkınca fiyat 56 bin lira gibi birşey oluyor bu fiyata SuperB'nin 1.4 TSI Elegance adını verdiği donanım var.ve bu donanım 2x Trendline fiyatına olan Highline ile eşit donanımda

Tamam işte bende diyorum ki Passat Trendline oldukça dolu bir donanıma sahip fiyatı 41 bin lira aynı donanımdaki Passatın 1.4 TSI motorlusunu almaya kalkınca fiyat 56 bin lira gibi birşey oluyor bu fiyata SuperB'nin 1.4 TSI Elegance adını verdiği donanım var.ve bu donanım 2x Trendline fiyatına olan Highline ile eşit donanımda

1.skoda 10 sene öncede absürd fiyatlar çekiyordu halen öyle yapıyor.
2.asla aynı donanım olmaz. vw asla yan ürünleirne aynı donanımı daha ucuza vermez unutma bunu.

Gözüm üzerinizde en ufak bir yamuk mesajda başlığı direk silerim sonra kimse neden niçin sorgulaması yapması acaip asosyal bir kişilik ve stres patlamaları yaşıyorum haberiniz ola :D (ciddiyim)

aynı dolulukta hangisi daha uygunsa o derim. geriye kalan paranın akibeti belli, burdan o kadar yazdık ettik 1,18 ile 1,20lerdeyken alın şı ISAMB'dan diye, bugün mal 1,67 kapatmış. ben söylüyom sadece 1-2 kişi sebepleniyor. Gönül ister ki alayınız sebeplensin.

Kendime alıcaksam sanırım insignia ama emin değilim. Aile için alıcaksam sirek SuperB. Muhteşem bir alet.

kardesım ben ıkı aracıda ınceledım ... bence ınsıgnıanın ıc kalıtesı dusuk gelmıstı .. dıs bakımdan ınsıgnıa onde derım herturlu ... donanım olarak esıtler ... ınsıgnıa bıraz daha sportıf oldugu ıcın konfor daha dusuk superb e gore , ses yalıtımına bıse dıemem ama 1.6t herturlu vergı avantajı olan bı motor muhtesem gıder bıde bu araclar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt