Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel İnsignia vs Skoda SuperB

Opel İnsignia vs Skoda SuperB

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sirek direkse sen önce sınıfını geç grafiker mi? :D

ben ınsıgnıa dıyorum su an durum berabere

ınsıgnıanın ruzgar dırencı 0,27cd ve sınıfında bu degerde bır arac yok

---------- Post added at 08:44 ---------- Previous post was at 08:36 ----------

flexrıde sase sıstemı
FlexRide kullanım tarzınıza göre size üç farklı sürüş modu sunuyor: Araç çalıştırıldığında devreye giren, Insignia’nın standart “Normal” sürüş modu, daha sert amortisörlerle çok daha

dinamik ve seri bir kullanım sunan “Spor” modu ve son olarak da uzun yolculukları çok daha keyifli hale getiren “Tour” modu ...

FlexRide sistemi ayrıca, maksimum güvenlik ve kontrol için olağanüstü durumlarda devreye girerek, amortisörleri otomatik olarak ayarlıyor.

Flexride’in en önemli özellikleri arasında; amortisörleri sürüş koşullarına göre anında ayarlayan Sürekli Süspansiyon Kontrolü (CDC), elektronik fren gücü dağılımı sağlayan 4 kanallı ABS, Çekiş Kontrolü ve geliştirilmiş Elektronik Stabilite Programı ESP®Plus bulunuyor. Seçilen sürüş moduna göre, tüm özellikler bir arada çalışıyor. Örneğin “Sport” modu seçildiğinde, hıza duyarlı direksiyon tepkileri hassaslaşıyor, optimum yol teması için

otomatik vites (eğer araçta bulunuyorsa), gaz girişi ve amortisörler daha sertleşiyor. Sportif sürüş duygusunu güçlendirmek içinse, gösterge aydınlatmaları da beyazdan kırmızıya dönüyor.

Bu gelişmiş sisteminin kalbinde, Sürüş Modu Kontrolü (DMC) yer alıyor. Her şasi ve sürüş elemanından veri toplayan bu sistem, aldığı verilere ve sürüş stiline anında uyum sağlıyor. Sürücü eğer aracı virajlı bir yolda sportif bir şekilde kullanmaya başlar veya aniden hızlanırsa DMC sistemi, sürüş dinamiklerini optimize etmek için “Normal” modundan “Sport” modu ayarlarına geçiyor. “Sport” modu ayarları ayrıca, bilgi ekranından yönetilen bir menü üzerinden kişiselleştirilebiliyor. Böylece size Insignia’nızı kendi sürüş stilinize göre programlama imkanı sunuyor.

Alıntıdır

flexi ride olayı opsiyonel demişti teste çıktığımız hatun..

eger insignanin cosmo donanimlisinin icine oturmuslugunuz, o dokuyu hissetmisliginiz var ise cevabiniz bellidir.

superB nin sekli nedense bana cok garip geliyor. ayrica dis tasarim olarak da sinifinin en iyisi -bence-.

insignianın en kralınıda sürdüm cık rezalet iç mekanı var adamı boğuyor daracık ferahlık sıfır kullanışlıklık sıfır benden uzak düşmanıma yakın olsn o derece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt