Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel Astra 1.4 turbo A.T

Bence düşüncelerinde sadece LEON kalsın bu şekilde en mantıklısını yaparsın :) desen ki bmw 3.20 ,3.18 o zaman itiraz yok ama sınıf itibariyle güzel bir aracın var :) seni kaybetmek istemiyoruz anla be kardeşim :):);)

yazın arkadasım 1.4 140 beygirlik full astra aldı 57bin liraya. basta bnde diyodum opele o para verilirmi diye ama binince anladım. inanın önyargılar gidiyor. o kadar güzel düşünülmüş detaylar varki. Ve özel bi sistem varmıs sanırsam yol tutusuyla alakalı, gercekten baya sert virajlara hiçbi sorun olmadan yüksek hızda girdik banamısın demiyo arac..ayrıca leonla yanyana getirdigimde nerdeyse iki kat daha büyüktü bnm aractan. 57bin lira o araca vermem tabi ama gercekten hakediyor. laf etmeden önce bi denemek lazım arkadaslar. dedigim gibi bnde 1.3 eski kasa hb astra kullandım bes para etmezdi..fakat bu kasa gercekten cok iyi donanımlarıyla motoruyla

Kesınlıkle hak verıyorum ya adamlar o kadar ınce seylerı dusunmusler kı donanım olsun vs gercekten cekıcı bı araba ama leonu 1.4 turbo için degısmem cunku madem yıne aynı motorlu bı arac alıcam kı kendı aracıma gore gucu daha fazla eger aynı zevkı bana vermedıyse performans olarak gereksız buluyorum mantıklı dusununce ama leon almadan bu aracı alsaydım gercekten keyıfle bınerdım :eek:key:

Leondan sonra geçiş yapılacak (segment açısından) araç golf olmalıdır diye düşünüyorum ne olursa olsun aynı motoru kullansalar bile golf her zaman efsaneler arasında:eek:key:
Ama piyasada ne araçlar o ayrı bir mevzu.

xx

Oyle bı durumda kesınlıkle golf tabıkı ama cok pahallı o kadar fazla para da vermek ıstemıyorum ;)

arabamı satacaksam üst segmenttee gecerım ancak.. cunku bu fıyata bu kadar yakısıklı ve verımlı bır araba daha yok:eek:key:

Kesinlikle walla dun gece asagıya ınıp arabama bı baktıp ılk aldıgım gun geldı aklıma kıyamıyorum zaten eger leon dan vazgecersem en azından daha kaliteli bir arac ıcın gecerım :)

kesinlike hem çok spor değil hem çok klasik değil yani aile arabası olarakta kullanabileceğin cinsten . Ayrıca tip bakımından gerçekten çok şık ve özen gösterilmiş bir tasarımı var ..yinede karar senin ama ben yanlış bir seçim yapıp sonra " keşke " demeni istemem kardeşim :) sen işini bilirsin :)

Yok kesınlıkle Astra almıcam cunku kendı aracımdan vazgecemıyorum :)

Kesinlikle walla dun gece asagıya ınıp arabama bı baktıp ılk aldıgım gun geldı aklıma kıyamıyorum zaten eger leon dan vazgecersem en azından daha kaliteli bir arac ıcın gecerım :)
aynen öyle kardeşim :) çok mantıklı düşünmüşsün :)

ben leonumu satacak olsam yine leon alırdım sanırım, almanların en kötü arabası opeldir ve eksper arkadaşım var şuan piyasa da parçası volswagenden bile pahalı diyor, ha eğer opelin içi sizi çezbetti ise(dış görünüşü tartışmam bile leon derim) ozaman bide yeni focusa binin ozamanda eminmki focus dersiniz çünkü focusta bir okadar iidir ki ekonomik olsun benzinli olmasın diyorsunuz, focustada 1.6 tdci 115 hp lik motor var ve en güncel 1.6 dizel motorlardan biridir, bu motoruyla sizi daha çok tatmin eder. yaani leondan vaz geçerseniz başka alternatiflerde var demek istiyorum. saygılar

Kesınlıkle haklısınız ama focus un son kasasına bir türlü alısamadım içine bindim kullandım arkadasım almıstı gercekten basarılı ama dışı gerçekten cok fazla ıtıcı gelıyo bana bi eski kasası gercekten cok sıktı ama bence bunu bozdular

valla hocam bende diğer arkadaşların yorumlarına katılıyorumşunu unutmamak lazımki leon 2005den kendine baktırıyor astranın bu kadar uzun tahtda kalacağını zannetmiyorum ayrıca illa aracını değiştiriceksen yeni leon için biraz daha dişini sık derim o çıksın ondan sonra hangi araç alacağın hakkında kafanda iyce yer edinmiş olursun

Evet kesınlıkle yeni leonu da beklıcem bıde mantıklı dusununce gercekten Astra için o kadar fazla para degmez gıbıme gelıyo haa gercekten dısından olmasa bile içi cok basarılı dun satısta bulunan arkadas ne kullanıyosunuz dedı leon dedım oo bızım aracımızın muadili olamaz dedı ne performans acısından ne tasarım acısından sonra teste cıktık ilk dedıgım sey ben leon la sızın aracınızın ıcınden gecerım ıstersenız gelın bi tur benım aracımla test yapalım dedım kadın bı affalladı sonrada sizin aracınız daha piyasada yokken 2005 te leon cıktıgında herkezın dibi düsüyodu emın olun arkalı onlu cıksak hala benım arabama bakarlar dedım kadın neye ugradıgını sasırdı :D leon astra nın muadili değilmiş puhaha

opel yerine ford focus dusunmeni oneririm. ancak sunu sakin unutmayin ne kadar ekmek o kadar kofte sozu bosuna soylenmemistir.

opel fiyatina gore guzel araba yapar dogrudur. ama bu digerleri sacma sapan pahali anlamina gelmesin. 1.4 140 lik motor eski teknolojili bir makine. kagit uzerindeki kadar verimli degil. guzel gidiyor ama 1.4 122 lik cax motor kadar degil ve nispeten daha fazla yakiyor. diger motorlarida bu sekilde. arac eskiye oranla asiri iri sik duruyor ama ici iriligine gore fazla dar ve arac sacma sapan agir. 1400 kusur kg geliyor. %8 oraninda bir leon dan golften agir bir arac.

astra ya nazaran focus cok daha iyi muhendislik cabasi ile uretilmis. onun bedelinide zaten astra dan daha pahali olmasiyla istiyor. Suan vw e en yakin arac focus.

Suan vw de subvansiyon var. 52000 tl ye highline manuel 1.4 tsi 160 bg arac alabilirsin ve sinifinin en iyi performans yakit oranina sahip olmanin yanidna sinifinda en iyi uretim kalitesine sahip araca binersin. bi xenon ve sunroof ekleyip 55 56 civarina alinip cok da guzel binilir o alete.

Focus tasarım olarak beyenemıyorum içine oturdum kullandım gercekten cok basarılı ama dışı da bi o kadar kotu gözum alısmadıgı içinde belkı oyle gelıyodur gercekten oo paralara golf almak cok mantıklı ama artık otomatık bi arac ıstıyorum bıktım su sabahları trafıkte debriyaja basmaktan bılmıyorum bi süre daha beklemedeyım

leonumu sadece rocco almak için satarım.. leonun görüntüsü golf'e 5 basar.. ne golf nede astra için arabamı yemem..

Yok bende leonu ma kıyamıyorum zaten bi ara kafa karısıklıgı yasadım ama leon dan vazgecıceksem cok daha basarılı bır araba olması lazım ama bu Astra degıl

Geri
Üst Alt