Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel Astra 1.4 turbo A.T

1.4 140 arkdasımda var cok guzel gıdıyor ama TSI kadar ıyı bır motor degıl 1800 den sonra turbo acılıyor ve bu sebebden yakıt tuketımı fazla arkdasımın arabasın 15 bınde 9 lıtre yakıyor genelde ortalama 0-100 teknık verısı 1.4tsi leon ıle aynı ki arada 15 beygır fark olmasına ragmen LEON bana gore motor olarak astraya 10 basar sadece bıraz ıc gorunusu guzel sadece bu

Aynen kardesım walla haklısın ne dıyım cevre yolunda sınırlarına kadar denedım ama yok leon kadar gercekten gıdemıyo sahsen ben onun ustunden bıle gecerım ama kafam karıstırdı napıcamı bılemedım suan :confused:

Bence görünüm olarak şuanda piyasadaki hiç bir araba Leon'un yerini tutamam bunu gerçekten tarafsızca söylüyorum yani leon kullandıgım için falan değil hatta geçen gün kendi kendime düşündüm hangi arabanın tipi leondan daha güzel diye alfa giulietta , megane coupe falan geldi aklıma gerçekten ama performans konusunda birşey diyemem hiç sürmedim .. yinede karar senin ama gel sen Seat'tan vazgeçme :):):):) hadi be :);););););)

1.3cdti lar da 5 ileri 6 ileri yok sanırım oda kasayı cekmez o kadar kılolu araca sanmıyorum ha yok benm benzıne vercek param cok dersenız 1.6 180bg olan modelını alınız:D ama LEON dan ınıp astraya bınılmez:cool:

Artık o kadar cok benzın parası veremıcem acıkcası bugun 100 TL benzın aldım yarım depoya zar zor geldık goz yası doktum benzınlıkte :D

Bence görünüm olarak şuanda piyasadaki hiç bir araba Leon'un yerini tutamam bunu gerçekten tarafsızca söylüyorum yani leon kullandıgım için falan değil hatta geçen gün kendi kendime düşündüm hangi arabanın tipi leondan daha güzel diye alfa giulietta , megane coupe falan geldi aklıma gerçekten ama performans konusunda birşey diyemem hiç sürmedim .. yinede karar senin ama gel sen Seat'tan vazgeçme :):):):) hadi be :);););););)

Sanırım arabamdan vazgecemıcem gıbı :D

Sanırım arabamdan vazgecemıcem gıbı :D

şaka bir tarafa gerçekten bence bunu iyi düşün şuanda değil bundan öncede leon gördüğüm zaman heyecanlanırdım yanii a3 geçerdi kafamı çevirmezdim kimse yanlış anlamasın a3 olanlarda var ama benim kişisel ve sabit fikrim . Sen seatçısın dostum bence sana yakışan da bu bir arabadan ne istiyorsun görüntü performans bence bunların hepsi altındaki arabada var heyecan arama :););)

seat ın daha ıyısı audı her ıkı aracı da surdum opel 1.4t 140 sport ve 1.4 tsı leon ben LEON u opel e degısmem adamlar arabaya cakmaklık koymamıs yaw.D var mı boyle bırsey:)

yazın arkadasım 1.4 140 beygirlik full astra aldı 57bin liraya. basta bnde diyodum opele o para verilirmi diye ama binince anladım. inanın önyargılar gidiyor. o kadar güzel düşünülmüş detaylar varki. Ve özel bi sistem varmıs sanırsam yol tutusuyla alakalı, gercekten baya sert virajlara hiçbi sorun olmadan yüksek hızda girdik banamısın demiyo arac..ayrıca leonla yanyana getirdigimde nerdeyse iki kat daha büyüktü bnm aractan. 57bin lira o araca vermem tabi ama gercekten hakediyor. laf etmeden önce bi denemek lazım arkadaslar. dedigim gibi bnde 1.3 eski kasa hb astra kullandım bes para etmezdi..fakat bu kasa gercekten cok iyi donanımlarıyla motoruyla

Leondan sonra geçiş yapılacak (segment açısından) araç golf olmalıdır diye düşünüyorum ne olursa olsun aynı motoru kullansalar bile golf her zaman efsaneler arasında:eek:key:
Ama piyasada ne araçlar o ayrı bir mevzu.

xx

Geri
Üst Alt