Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel Astra 1.4 turbo A.T

arabamı satacaksam üst segmenttee gecerım ancak.. cunku bu fıyata bu kadar yakısıklı ve verımlı bır araba daha yok:eek:key:

kesinlike hem çok spor değil hem çok klasik değil yani aile arabası olarakta kullanabileceğin cinsten . Ayrıca tip bakımından gerçekten çok şık ve özen gösterilmiş bir tasarımı var ..yinede karar senin ama ben yanlış bir seçim yapıp sonra " keşke " demeni istemem kardeşim :) sen işini bilirsin :)

ben leonumu satacak olsam yine leon alırdım sanırım, almanların en kötü arabası opeldir ve eksper arkadaşım var şuan piyasa da parçası volswagenden bile pahalı diyor, ha eğer opelin içi sizi çezbetti ise(dış görünüşü tartışmam bile leon derim) ozaman bide yeni focusa binin ozamanda eminmki focus dersiniz çünkü focusta bir okadar iidir ki ekonomik olsun benzinli olmasın diyorsunuz, focustada 1.6 tdci 115 hp lik motor var ve en güncel 1.6 dizel motorlardan biridir, bu motoruyla sizi daha çok tatmin eder. yaani leondan vaz geçerseniz başka alternatiflerde var demek istiyorum. saygılar

ben leonumu satacak olsam yine leon alırdım sanırım, almanların en kötü arabası opeldir ve eksper arkadaşım var şuan piyasa da parçası volswagenden bile pahalı diyor, ha eğer opelin içi sizi çezbetti ise(dış görünüşü tartışmam bile leon derim) ozaman bide yeni focusa binin ozamanda eminmki focus dersiniz çünkü focusta bir okadar iidir ki ekonomik olsun benzinli olmasın diyorsunuz, focustada 1.6 tdci 115 hp lik motor var ve en güncel 1.6 dizel motorlardan biridir, bu motoruyla sizi daha çok tatmin eder. yaani leondan vaz geçerseniz başka alternatiflerde var demek istiyorum. saygılar

ama inan ki şuanda leondan inip focus'ada binmem hiç cezbetmiyor beni açıkçası

valla hocam bende diğer arkadaşların yorumlarına katılıyorumşunu unutmamak lazımki leon 2005den kendine baktırıyor astranın bu kadar uzun tahtda kalacağını zannetmiyorum ayrıca illa aracını değiştiriceksen yeni leon için biraz daha dişini sık derim o çıksın ondan sonra hangi araç alacağın hakkında kafanda iyce yer edinmiş olursun

opel yerine ford focus dusunmeni oneririm. ancak sunu sakin unutmayin ne kadar ekmek o kadar kofte sozu bosuna soylenmemistir.

opel fiyatina gore guzel araba yapar dogrudur. ama bu digerleri sacma sapan pahali anlamina gelmesin. 1.4 140 lik motor eski teknolojili bir makine. kagit uzerindeki kadar verimli degil. guzel gidiyor ama 1.4 122 lik cax motor kadar degil ve nispeten daha fazla yakiyor. diger motorlarida bu sekilde. arac eskiye oranla asiri iri sik duruyor ama ici iriligine gore fazla dar ve arac sacma sapan agir. 1400 kusur kg geliyor. %8 oraninda bir leon dan golften agir bir arac.

astra ya nazaran focus cok daha iyi muhendislik cabasi ile uretilmis. onun bedelinide zaten astra dan daha pahali olmasiyla istiyor. Suan vw e en yakin arac focus.

Suan vw de subvansiyon var. 52000 tl ye highline manuel 1.4 tsi 160 bg arac alabilirsin ve sinifinin en iyi performans yakit oranina sahip olmanin yanidna sinifinda en iyi uretim kalitesine sahip araca binersin. bi xenon ve sunroof ekleyip 55 56 civarina alinip cok da guzel binilir o alete.

leonumu sadece rocco almak için satarım.. leonun görüntüsü golf'e 5 basar.. ne golf nede astra için arabamı yemem..

şaka bir tarafa gerçekten bence bunu iyi düşün şuanda değil bundan öncede leon gördüğüm zaman heyecanlanırdım yanii a3 geçerdi kafamı çevirmezdim kimse yanlış anlamasın a3 olanlarda var ama benim kişisel ve sabit fikrim . Sen seatçısın dostum bence sana yakışan da bu bir arabadan ne istiyorsun görüntü performans bence bunların hepsi altındaki arabada var heyecan arama :););)

Sanırım haklısınız muhtemelen 2 ay hevesle bınıp sonra leonu mu aramaya baslıcam o yuzden dusuncelerımden attım astra yı :D

seat ın daha ıyısı audı her ıkı aracı da surdum opel 1.4t 140 sport ve 1.4 tsı leon ben LEON u opel e degısmem adamlar arabaya cakmaklık koymamıs yaw.D var mı boyle bırsey:)

Bak ona hiç dikkat etmedım yok zaten gene kalbım ve mantıgım leon dıyo o yuzden bır sure daha bırlıkteyız kendısıyle :D

Geri
Üst Alt