Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

New Auris

hasancım birkere şunu ayırt etmek lazım tamam bazılarına göre güzel araba olmayabilir ama herkese göre iyi araba, bir kere yolda bırakmaz sağlamdır hele ikinci eli en kuvvetli arabadır bence, ben halen 2010 1.4d kullanıyorum çok çok memnunum yiğidi öldürelim ama hakkınıda yemeyelim

Kesinlikle katılıyorum. İkinci el piyasada altın gibi değer kaybetmiyor şerefsiz. Hele benim yaşadığım şehirde kaçak mazot ve benzini kullanan cok oldugu için toyota tutuluyor.Arabamı almadan toyota bayisini gezdim fiyatlar uçuk, o parayı o arabaya da vermem tabi, orası ayrı...

Arkadan Mitsu ASX, Hyundai i30; önden Subaru Legacy, çakma olmuş kanımca..

japonlara bişey oldu ya honda accord dan sonra tasarım yapmayı mı unuttu bunlar.
allahtan arada benim arabayı çıkarmışlar :)

hasancım birkere şunu ayırt etmek lazım tamam bazılarına göre güzel araba olmayabilir ama herkese göre iyi araba, bir kere yolda bırakmaz sağlamdır hele ikinci eli en kuvvetli arabadır bence, ben halen 2010 1.4d kullanıyorum çok çok memnunum yiğidi öldürelim ama hakkınıda yemeyelim
Fabrikada Toyota parçalarına ekstra hassasiyet,ekstra kontroller yapılıyor...Reno,Fiat,Ford parçaları öyle değil...Daha o aşamada Toyotanın ne kadar kaliteli,ne kadar sağlam olduğu anlaşılıyor...

Toyota yakışıklı Araba yapsın motoru rezilde olsa alcam söz :D

bende hiç beğenmediğim. özellikle arkadan görüntüsü berbat

Ya bu mühendisler akşam olunca aynı yerdemi toplanıyorlar hepsi birbirinden kopya çekmeye başladı, yenilik kalmadı ama!!

Geri
Üst Alt