Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

New Auris

Bence de çirkin. Ama herşey bir yana Auris bambaşka bir araba olmuş, hatta artık "araba" olmuş. Neden derseniz, güzelleştiğinden falan değil sadece ve sadece artık insana küfür etmeyen bir el freni tasarlamayı başarmışlar.

Bakınız eski Auris'in el freni: http://www.arpem.com/coches/coches/toyota/auris/fotos/2009/toyota-auris-interior-psp1.jpg
Yahu bir tasarımcı bu kadar mı aptal olur.

:D:D Harbiden o yuvaya girince nasıl kaldırılıyor:)

Bence de çirkin. Ama herşey bir yana Auris bambaşka bir araba olmuş, hatta artık "araba" olmuş. Neden derseniz, güzelleştiğinden falan değil sadece ve sadece artık insana küfür etmeyen bir el freni tasarlamayı başarmışlar.

Bakınız eski Auris'in el freni: http://www.arpem.com/coches/coches/toyota/auris/fotos/2009/toyota-auris-interior-psp1.jpg
Yahu bir tasarımcı bu kadar mı aptal olur.

Aman Allahım o ney öyle puhahaTam bir felaket... :D

Önceki modeli kötüydü bu dahada kötü. Babam ilk defa Toyota aldı oda Auris 2009 mu neydi aldığı gibi 1 ay 2 ay kullandı sattı ilk ve son oldu dedi. Toyota güzel araba değil abi.

Önceki modeli kötüydü bu dahada kötü. Babam ilk defa Toyota aldı oda Auris 2009 mu neydi aldığı gibi 1 ay 2 ay kullandı sattı ilk ve son oldu dedi. Toyota güzel araba değil abi.
hasancım birkere şunu ayırt etmek lazım tamam bazılarına göre güzel araba olmayabilir ama herkese göre iyi araba, bir kere yolda bırakmaz sağlamdır hele ikinci eli en kuvvetli arabadır bence, ben halen 2010 1.4d kullanıyorum çok çok memnunum yiğidi öldürelim ama hakkınıda yemeyelim

Ben çok begenmiyorum toyota modellerini saglamlıgı konusunda birşey diyemem ama bu model yok olmamış :p

cok cırkın bır arac olmus ne bu ya studyo photoshoplu resımlerı bıle bu kadar cırkınse gercegını dusunemıyorum

Geri
Üst Alt