Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

New Auris

Yada dünyada bir tane tasarımcı var bütün firmalar ona yaptırıyor tasarımları:)

Bence gayet başarılı d4d Manuel'i alınır taş gibi sorunsuz binilir , ikinci araç 2009 d4d kullanıyorum hala 5 senede 30 bin km yaptım çokta memnunum yağ değiştirmesem niye değiştirmiyon demez adamlar yapmış :) eski satıp bunu alabilirim beyaz yılan gibi :şoför

Bu Toyota nasıl satıyor yaa anlamıyorum. Bu araba yakışıklı diyeniniz var mı?

Bence gayet başarılı d4d Manuel'i alınır taş gibi sorunsuz binilir , ikinci araç 2009 d4d kullanıyorum hala 5 senede 30 bin km yaptım çokta memnunum yağ değiştirmesem niye değiştirmiyon demez adamlar yapmış :) eski satıp bunu alabilirim beyaz yılan gibi :şoför

Su bilmemneye benzeyen el frenine ragmenmi

hatlar çok keskin olmuş ama canlı görmeden karar vermememk gerek

Bu Toyota nasıl satıyor yaa anlamıyorum. Bu araba yakışıklı diyeniniz var mı?
Yakışıklılık,görsellik göreceli kavramdır..Kişiden kişiye değişir...Fakat malzeme kalitesi,işçilik ve yakıt konusunda çok çok üstün bir araç olduğu kesin...

Geri
Üst Alt