Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nerede bu cordobacilar?

büyük ihtimalle kablolarında bir sorun var, yani kapak açıkken temas ediyordur, bagaj kapağı kapalı iken temas etmiyordur, yani sorun kabloların aşınması veya küçük kopmalar olabilir.

-benim araçtaki bagaj kapağı açıken merkezi kilitlemeye bastığımda bagağın kilitinden "vınnnn" diye bi ses geliyor.
-bagaj kapağı kapalıyken merkezi kilite bastığım da bagaj kilitinden "vınnnn" sesi gelmiyor!

bi anlam veremedim kablomu sıkışıyor yoksa kilittemi sorun var yada kilitlemeyimi beceremiyorum:rolleyes:

büyük ihtimalle kablolarında bir sorun var, yani kapak açıkken temas ediyordur, bagaj kapağı kapalı iken temas etmiyordur, yani sorun kabloların aşınması veya küçük kopmalar olabilir.

akşam bi kurcalayayım bakim kablodansa bayaa bi arattırcak...:(

-benim araçtaki bagaj kapağı açıken merkezi kilitlemeye bastığımda bagağın kilitinden "vınnnn" diye bi ses geliyor.
-bagaj kapağı kapalıyken merkezi kilite bastığım da bagaj kilitinden "vınnnn" sesi gelmiyor!

bi anlam veremedim kablomu sıkışıyor yoksa kilittemi sorun var yada kilitlemeyimi beceremiyorum:rolleyes:

Dostum kesinlikle kablolardan dolayı.. temassızlık var aynı sorun vardı bizde de :)

Aynen o siyah kaplamanın içindeki kablolar genelde aşınma kopma yapıyor. Eğilip bükülüyo oralar bagaj aç-kapa'dan muhtemelen, oralarda kablo plastiği aşınmıştır kablolar birbirine temas edip temassızlık ediyordur. Ya da kopma vardır kardeşim. Oraları bi kontrol et..

Selam bende yeni 1.4 Signo ladım dediğin gibi koltuk altında çekmece var hız sabitleyici ve dişital klima var çok memnun kaldım super arabalarmı birde rengi sedefli siyah

Selam bende yeni 1.4 Signo ladım dediğin gibi koltuk altında çekmece var hız sabitleyici ve dişital klima var çok memnun kaldım super arabalarmı birde rengi sedefli siyah
Güsselmiş diğer cordobalar gibi:) hayırlı olsun kazasız sürüşler..

Bi Cordoba'cı da burda:) Süspansiyon sertliğinden ve diz mesafesinden dolayı muhtemelen Exeo'ya terfi etmeyi düşünmüyor değilim.

Geri
Üst Alt