Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nerede bu cordobacilar?

Aslında cordobacı leoncu olarak ayırmayı doğru bulmuyorum ben farklı marka model kullanan sevdiğimiz arkadaşlarımızda var aramızda elimizden geldiğince birbirimizin sorunlarını yanıtlayıp yardımcı olmaya çözüm üretmeye çalışıyoruz eminim diğer arkadaşlarımda benim gibi düşünüyordur bu forumda elinden geldiğince bütün arkadaşlarım sana yardımcı olacaktır o konuda cordobacı aramana gerek yok hepmiz burdayız kardeşim rahat ol :)

Aslında cordobacı leoncu olarak ayırmayı doğru bulmuyorum ben farklı marka model kullanan sevdiğimiz arkadaşlarımızda var aramızda elimizden geldiğince birbirimizin sorunlarını yanıtlayıp yardımcı olmaya çözüm üretmeye çalışıyoruz eminim diğer arkadaşlarımda benim gibi düşünüyordur bu forumda elinden geldiğince bütün arkadaşlarım sana yardımcı olacaktır o konuda cordobacı aramana gerek yok hepmiz burdayız kardeşim rahat ol :)

Zaten öyle ayrım yapma gibi bi niyetim yok...
herkesin yardımcı olacağınında farkındayım...
ancak cordobacıları bulmak tanımak bi araya getirmek için yazdım..
dikkat edersen güncel konuların 1 tanesinde cordoba ile ilgili bişey yok
sorunu olan üye olup yazıp cvbını alıp kaçıyor
bende istiyorumki sorununu çözen kalsın...
muhabbet etsin milletle...
Biz bize yeteriz değil, biz herkese yeteriz!!;)

söylediğim şeylerden bizbize yeteriz değil biz herkese yeteriz'e olayı nasıl getirdin anlamadım :) benim söylemek istediğim şey kısacası cordobacı aramana gerek yok aramızda bizde sana yardımcı oluruzdu :)

söylediğim şeylerden bizbize yeteriz değil biz herkese yeteriz'e olayı nasıl getirdin anlamadım :) benim söylemek istediğim şey kısacası cordobacı aramana gerek yok aramızda bizde sana yardımcı oluruzdu :)

Yanlış anlama dostum senin cvb ına yönelik bişey değil ben genele söylüyorum...
dahaçok fikir verecek arakdaşları foruma kazandırmak adına..
yoksa senin yazdığına bi cvp değil yanlış anlaşılmasın ;)
:):eek:key:

Ya arkadaşın dediği gibi bagaj kapağını altındaki kilit yerinden anahtarla konumu dik konuma getirip öyle dene eğer hala merkezi kilitle açılmıyorsa kablosu kopmuştur büyük ihtimalle. Çünkü yazın bizim başımıza da geldi. Arka tarafa giden kablolar bagajın sol tarafından geçmekte, bagaj sürekli açılıp kapandığından kablolar aşınıp kopma yapabiliyor. Orayı açıp arızalı kabloyu bulup ek yapınca düzelir :) Ya da sağlam bi elektrikçiye göster derim.

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
En büyük pişmanlığım bir Volvo S40 kullanıcısı olarak 2006 model 60000 km de ki siyah renk stylance donanımlı Seat Cordoba mı satmak oldu. İç mekanından gelen sesleri traktör gibi çalışan motor sesini ve bir sürü kusuru olmasına rağmen çok özledim. Sizlere tavsiyem Seatınızın kıymetini bilin. Saygılarımla.

Ya arkadaşın dediği gibi bagaj kapağını altındaki kilit yerinden anahtarla konumu dik konuma getirip öyle dene eğer hala merkezi kilitle açılmıyorsa kablosu kopmuştur büyük ihtimalle. Çünkü yazın bizim başımıza da geldi. Arka tarafa giden kablolar bagajın sol tarafından geçmekte, bagaj sürekli açılıp kapandığından kablolar aşınıp kopma yapabiliyor. Orayı açıp arızalı kabloyu bulup ek yapınca düzelir :) Ya da sağlam bi elektrikçiye göster derim.

sabah ilk işim kabloları kontrol etmek...
inş. kabloya gerek kalmadan kilitin konumuyla hallolur...

Geri
Üst Alt