Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nerede bu cordobacilar?

hayırlı olsun bütçeler doğrultusunda en doğru kararı vermişsin bu arada styl paket signodan sonra çıktı yani artık full olan modeller stylanca diye adlandırılıyor sorun yok dolu model almışsın

Ya işte benim bildiğim dijital klima cart curt stylance modelinde var.. Yanlışsam düzeltin :)

hayırlı olsun bütçeler doğrultusunda en doğru kararı vermişsin bu arada styl paket signodan sonra çıktı yani artık full olan modeller stylanca diye adlandırılıyor sorun yok dolu model almışsın

Tşkler Ali abi..
adam zorla satışta notere signo yazdırdı derdi neyse..
ruhsatada signo yazarlarsa bunu nasıl değiştirebilirim?:confused:

2007 model 1.4 Stylance aracımı alalı 1 hafta oldu..(ilk kez seat kullanıyorum ve çokta memnun kaldım)
Aracın 2. sahibiyim ve 58 bin km.de.. Valla aldığımın ertesi 3 gün sonrası 4 bin fazlasına müşterisini buldum satmadım, hele bi dur keyfini süreyim yaza bakarız dedik :p
Velhasılı tutulmuyor satılmıyor laflarına kanmayınız..

Piyasası çok hızlı bi araba değil zaten :) Bence herkesin bilmemesi bizim açımızdan farktır :) Ayrıcalıklı insanlarız vesselam :)

senin araba S-rider modelidir büyük ihtimalle arka kapılarda tweeter varsa (hepimizde var gibi görünüyor ama içi boş stylance da) yada arka koltuk başlıkları hem yukarı aşağı hemde ileri geri hareket ediyorsa ön başlıklar gibi yani s-rider modeli oluyor bir başka farkıysa motorun üzerinde plastik kapak var

motorun üstünde kapak varda başlıklara hiç dikkat etmedim...
bu arada benim bagaj kilidi 2 gün önce merkezi kilitle açılıyordu şimdilerde anahtarla açılmaya başladı ayarı mayarı varmıdır bunu bilen bi arkadaş varmı _?:rolleyes:

2007 model 1.4 Stylance aracımı alalı 1 hafta oldu..(ilk kez seat kullanıyorum ve çokta memnun kaldım)
Aracın 2. sahibiyim ve 58 bin km.de.. Valla aldığımın ertesi 3 gün sonrası 4 bin fazlasına müşterisini buldum satmadım, hele bi dur keyfini süreyim yaza bakarız dedik :p
Velhasılı tutulmuyor satılmıyor laflarına kanmayınız..
forum kuralları geregi kendinizi üyelerimiz kısmından tanıtan bi konu acarmısınız öncelikle erdogan bey:eek:key:

Geri
Üst Alt