Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor sıcakken çalışma sorunu ve stop etme

Enjektörü değiştirmeden önce aynen dediğiniz gibiydi. Fakat motor sıcakken benzinde de ayarsızlık yapıyor.

motor sıcakken ;)) keşke bu sorunun enjektörle çözülse maalesef üzülerek söylüyorum senın sorunun enjektör değil
aynı sorunu yıne yaşayacaksın.. Bir an önce boğaz kelebeği için bütçe ayır

sorunu önce LPG sisteminde aramakta fayda var..

Bende de aynı sorun vardı (halen var). Sıfır boğaz kelebeği aldım yine olmadı. Adaptasyon olmuyor. Hep hata veriyor. Beyinden dediler, Çıkma beyinle denedik yine olmadı. Ne yapacağım bilmiyorum, gaz döküp yakacağım galiba arabayı :) Şuanda gaz pozisyon sensörü , oksijen sensörü, IAT sensörü arızaları veriyor(önceden yoktu). Çözüm bulamadım bi türlü. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum.

Bende de aynı sorun vardı (halen var). Sıfır boğaz kelebeği aldım yine olmadı. Adaptasyon olmuyor. Hep hata veriyor. Beyinden dediler, Çıkma beyinle denedik yine olmadı. Ne yapacağım bilmiyorum, gaz döküp yakacağım galiba arabayı :) Şuanda gaz pozisyon sensörü , oksijen sensörü, IAT sensörü arızaları veriyor(önceden yoktu). Çözüm bulamadım bi türlü. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum.

Arabayı bir arıza nedeniyle fazla elletmek de iyi değil o zaman. Arızayı yapacağız diye hep çamura batıyoruz. Şans işi mi nedir bilmiyorum. Arabayı hevesle aldım. Hüsrana uğradım. Piyasada çok bulunan klasik arabalara binmek lazım herhalde.

arkadaşlar şu an kendi ustamın yanında aracıma bakım yaptırdım ve bu konuyu ustama okutturdum ustam dediki böyle arıza bulunmaz gaz kelebeği diyorlar ama vas a bağladıklarında aracın gaz kelebeği değerlerini görebilirler ve ona göre hareket edebilirler dedi ama ilk önce aracın vas a bağlanması gerek oldugunu söylüyor. kızmayın ama arabalarının büyük sorunu yok parça değiştirip durucaklarına ilk önce ustalarından emin olsunlar dedi arkadaşlar sanırım haklı bu sorunlarla sizlerin değil ustalarınızın ugrasması gerekmezmi arkadaşlar.ha bir ustam dediki hava filitresinin üstünde bir sensör varmıs eğer ısındıktan sonra bunlar oluyorsa ilk önce gaz kelebeği adaptasonunu yapsın sonrada o sensörün değerlerine baksın dedi

gaz kelebeği adaptasyonu yok ondan yapıyor bence

Tüp sisteminde herhangi bir sorun olmadığına eminler mi acaba ? Kimse Malına Toz Kondurmaz Ama Tüp Sisteminde de Sıkıntı Olabilir.üstad araştır sizin o taraflarda bu işi en iyi yapan hangisi ise onu bulun benimde toledom varken fren lambalarım yanmıyodu servisten aldığım orijinal parça bile çalışmadı ama bu işi bilen birine götürdüm yan sanayi parçayı taktı çalıştırdı sorunsuz 1 yılda kullandım sorunsuz çalışmaya devam ediyodu.Servisten aldığım parçada hala duruyo evde.

bakın ben ustamı bulmadan önce servislerden cok cektim kesinlikle iyi bir usta sart arkadaşlar sorununuz devam ediyor ise bence yeni bir usta bulma zamanı gelmiş demektir.

vallaha sıcakken değilde benimki de son günlerde ilk çalıştırırken ilk seferde almıyor..ikincide anca..

birde yeri gelmişken sorayım..aracı çalıştırmadan önce kontağı sondan bir önceki konuma getirdiğimde araçtan bir ses geliyor..aracı çalıştırmadan önce o sesin kesilmesini beklemeli miyim..kimisi bekle..kimisi beklemene gerek yok diyor..

Geri
Üst Alt