Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Modifiyesiz araç kalması kampanyası

Bencede güzel fikir problem değil yönetimin düşüncesine uyarız :)

en güzeli kredi kartı taksit taksit öde sıra bana gelecekmi ne zaman gelecek derdi yok :D

sosyal sorumluklara evet ama modıfıye heves gıbı bırsey ama parayı daha faydalı seyler ıcın toplasak daha ıyı olur.. bu dedıgın fıkır basta mantıklı geldı ama sonra dusunuce kafama uymadı

Yani farkli talepler gelebilir ona gore sekillendirilebilir herkes k.kartina otomatik odeme talimati verse eminimki kimse oderken farkina bile varmaz paranin nasil kullanilacagi konusunda da ortak bi karar alinabilir bu fikiri gelistirip hayata koymak gerek

güzel fikir lakin sanal ortamda zor olacağını düşünüyorum..

gelin SCW hatıra ormanı yapalım yer neredeyse hazır..fakat en az bin fidan gerekli

çanakkale organizasyonunda yanan yerler vardı ne dersiniz?

ben katılırım neresi olursa olsun

parça almaktan ziyade bi mekanı SCW'nin yeri ilan etmek için bişilerin yapılması,
forum içersinde kısa süreli ban ya da cezalarda TEMA vakfına yardımda bulunup ceza yiyen kendi adına 2-3 fidan ya da fiyatını bilmiyorum duruma göre daha az da olabilir sonrasında ban'ın kaldırılması ya da ceza sonrası zorunlu tutulması,
hatıra ormanı porjesi vardı uzun süredir bu tarz şeyler için para toplanması taraftarıyım..

bu fikir içinse uygulanabilir ilk defa sunulan bi fikir ama bence pek elzem değil..
para biriktirip almak vs. işin en keyifli kısmı zaten.. :)

yardımlaşma olacaksa şöyle bir fikrim var BİR FON OLUŞTURULUR ardından başına

bir komisyon kurulur 4-5 kişilik her ay sembolik bir para toplanır üç lira beş lira

üyelerin doğum günlerinde,evlendiklerinde,cenazelerinde

güne özel yanında olduğumuzu belirten hediye vs olabilir. evlilikte küçük altın doğum gününde ufak bişi cenaze de çelenk gibi

para çok olursa hayır işleride olabiliyor darülaceze / mehmetçik vakfı bağışları gibi

bu şekilde bir fondan 4 kişiyi sünnet ettirmiştik bağışları gibi hadi cezmi abi ne dersin ?

ama modifiyede olacak iş değil
+1

Orman fikri dahada hoşuma gitti. Kullandığımız elektrikten tutun arabalarımızın egzost gazlarına kadar herşeyle doğayı kirletiyoruz. Gelin doğamıza, memleketimize bir güzellik yapalım. İnsanoğlu vermesi gerekenden çok daha fazla zarar veriyor doğaya gelin birazda katkıda bulunalım..

Geri
Üst Alt