Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Modifiyesiz araç kalması kampanyası

bunu anlıyorum ki zor bi olay insanların olaylara yaklaşımı farklı biriler hayra harcayalım derken birileri bana bunu alın diyo evet sonuç itibariyle şahsi fikrim varsa bi hayır işi varım konu açtım ağzımın payını aldım.

ortaya fikir attık fakat bunu bile gerçekleştiremiyosak yazık bize teşekkürler..

Ben sadece konu başlığı ve ilk yoruma msg yazdım.
Diğer sayfaları okumadım ne yazıldı edildi bilemem...

Zaten forumlarda bu yüzden kullanılır.
Herkes fikrini söyler...

yardımlaşma olacaksa şöyle bir fikrim var BİR FON OLUŞTURULUR ardından başına

bir komisyon kurulur 4-5 kişilik her ay sembolik bir para toplanır üç lira beş lira

üyelerin doğum günlerinde,evlendiklerinde,cenazelerinde

güne özel yanında olduğumuzu belirten hediye vs olabilir. evlilikte küçük altın doğum gününde ufak bişi cenaze de çelenk gibi

para çok olursa hayır işleride olabiliyor darülaceze / mehmetçik vakfı bağışları gibi

bu şekilde bir fondan 4 kişiyi sünnet ettirmiştik hadi cezmi abi ne dersin ?

ama modifiyede olacak iş değil

bunuda yapalım ormanda yapalım

Güzel düşünce ama işte arkadaşlarında dediği gibi sorunuda çok sorusuda çok.Üye sayısı fazla olur ve sıra gelme meselesi biraz sıkıntılı olur.kişi aracını sattığı zaman nolacak :( oda ayrı bir sorun ama düşünce geliştirilebilir düşünülmesi iyi planlanması lazım.Ama fikri tuttum :)

Pek yürütülebilir bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ha istanbul içi 3 5 Tl değil ama 20 şer veya 50 şer tl ile 10 20 kişilik gruplar yaparsınız o zaman bir tur atabilir. Forum çapında imkansız.

ee ne oldu orman fikri güncellik olsun

Geri
Üst Alt