Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Modifiyesiz araç kalması kampanyası

Alinacak her turlu karara ve rakama uyarim.guzel dusunce tebrik ederim

Beyler bu olayı yapmamız imkansıza yakın güzel bir düşünce ama şöyle düşünün 100 aktif üye katıldı buna 5 er lira verdik her ay 1. ay 500 TL birikti ve kura çekildi adama parayı verdik ama sonuçta 100 katılımcının oldugu bir grupta 100. kişiye sıra gelene kadar 8 sene geçer:)

bu ancak şöyle olabilir kişi başı 5 TL gönderme kapanyası olsun bu bir hesap açılır ve o hesaba yatırılır ardından ay sonunda ne oldu 500-1000TL oldu kura çekilir kuradaki şanslı arkadaşa bu para gönderilir o kişi listeden çıkarılır birdahaki kuraya katılamaz ve o tarihten itibaren 1 ay sonra bir kura daha yapılır yine aynı olay tekrarlanır ve bu kuraya katılacak olan üyeler sadece o ay içerisinde para göndermiş üyeler olabilir... bu olaya katılan herkes gönderdiği parayı unutmalı ve 10 ay 20 ay bile kendine para çıkmazsa bunu sorun etmemeli çünkü...

hep yapmak istediğim bişey bu eş dost arasında gün muhabbeti tebrik ediyorum düşüncelerinizden dolayı ama biraz detaya inildiği zamanda olamıcak gibi bişe çıkıyor ortaya kura çekildiği zamanda şanslısı şansızı var oda bi hayli riskli kimsenin hakkına zarar vermeden yapılırsa daha iy ve çekici olur

Modifiye amacıyla değil ama hayra yarayacak işler yapabiliriz ben herzaman desteğimi gerekeni yapmaya hazırım...

evet modifiye olayını burda genelde üyeler şunu almak istiyorum fakat alamıyorum şimdilik dediği için modifiye dedim güzel bi arkadaşlık biraz da güven getirir şahsen formda benim tanımış olduğum kişi sayısı (birebir görüştüğüm) 10 u geçmez ama benden bu öneri çıkyo artık benim 5 liraya gözünü dikmiş insandan formada diğer üyelerede hayır gelmez bu fikri ortaya attım bu parayı hayır için harcayabiylirizde scw olarak bi çocuk esirgeme kurumuna gidemez miyiz yada huzur evine bi nebzede olsa bişeyler yapmış oluruz olayı üyelere değil dışarıya yardım olarak da değiştirebiliriz.. bu fikri savunuyor hertürlü destekliyorum arkadaşlar...

şimdi şöyle düşünelim scw liler buluşuyoruz... elimizde hediyeler le arabalarımızla çocuk esirgeme kurumuna gidyoruz... güzel olmazmı ya

bikaç basınıda çağırırız woswosların ankara kızılaydaki eylemini gördünüz bizde hayır işlicez diye düşünüyorum...

şimdi şöyle düşünelim scw liler buluşuyoruz... elimizde hediyeler le arabalarımızla çocuk esirgeme kurumuna gidyoruz... güzel olmazmı ya

bikaç basınıda çağırırız woswosların ankara kızılaydaki eylemini gördünüz bizde hayır işlicez diye düşünüyorum...

hayır işlerine sonuna kadar evet fakat bu işin reklamına asla

5 liraya her ay bir kişi olmazsın..
5 liraya ayda 5 kişi olsun...
rakam yüksek olursa ilk ben istiyom porsche alacağım:))))

Mantıklı bi fikr aslında ancak sistemi iyi oturtmak lazım :)

Bide tek kadınlar da yapmıyo artık , babamlarda esnaf günü gibi , her ay altın alıyolar :))

Geri
Üst Alt