Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

midd bas yerine tavsiye

Kicker solox S18X baktın mı hiç ibo ? Kicker güzel bir marka
abi bu söyledigin bassmı yoksa midd bass mı

Ben kapılara kicker ks 65.2 bas için içe yer kaplamayan çift silim bas 600rms sup koydum çok tatlı ve rahatsız etmeyen bi bas var mid tiz zaten süepr tavsiye ederim artık ben öle güm güm basslardan bıktım kırmızı leonumda fazlasıyla dinlemiştim:) edison yazan sup woofer okadar ince :)
abi senin bass güzelmiş nerden temin ettin acaba ???
abi onlar pahalı kalmıomu biraz

öncelikle 38 jbl büyük gelio derken,bagajın kapanmasındanmı rahatsızsın yoksa fazla vuruyo mu demek istedin(toplasan 250 300rms çalar hani).şu sistemde ben olsam arkaya bi panzot yaptırır ve vibe'ın 3 yollu hoparlörlerinden koyardım ses dinlerdim.basını boşuna değiştirme derim,30cm jble de düşürsen oda 200rms çalıcak yani o ufak tıngırtıların önüne bu şekilde geçemeyeceksin..
bagajda yer kaplamasında degilim jbl bassı hoşuma gitmior zaten şu an kullandıgım bagajdaki bass benim degil bi arkdaştan emanet aldım daha güzel bi bass alabilcegim bi subwofer arıorum bide istedigim sistem kapılardanda bass almak istiyorum söyledigin 3 yollu nasıl bişey acaba

en büyük yanlış kapılardan bas almak istemen:) bası sadece arkaya koyduğun bastan almalısın,kapılar sadece tahta gibi vurur,keyifli bas falan vermez:) 3 yollu hoparlör dediğimiz toplamda 8 parça bi takımdır,2adet tweeter,2 gerçek sesi veren kolon,2middle sesi veren kolon ve 2de crossover...ben vibe'ı dinledikten sonra hemen sipariş ettim,mid falan boş diyim sen anla:) 200dolar civarı fiyata geliyo fakat kalite..subwoofer olarak jbl falan sadece ufak tıngırtılardır,yaklaşık 1 ay evel 38cm Atomic Quantum'a geçtim (bu arada atomic de vibe de made in usa'dır) ve vuruşları öyle böyle değil,ayrıca tonlu bi gümbürtü..google ve youtube dan atomic markasını biraz araştır,eğer azcık yüksek rakamlara çıkabilmen mümkünse tereddüt bile etmeden al arabana koy ömür billah kullan.

en büyük yanlış kapılardan bas almak istemen:) bası sadece arkaya koyduğun bastan almalısın,kapılar sadece tahta gibi vurur,keyifli bas falan vermez:) 3 yollu hoparlör dediğimiz toplamda 8 parça bi takımdır,2adet tweeter,2 gerçek sesi veren kolon,2middle sesi veren kolon ve 2de crossover...ben vibe'ı dinledikten sonra hemen sipariş ettim,mid falan boş diyim sen anla:) 200dolar civarı fiyata geliyo fakat kalite..subwoofer olarak jbl falan sadece ufak tıngırtılardır,yaklaşık 1 ay evel 38cm Atomic Quantum'a geçtim (bu arada atomic de vibe de made in usa'dır) ve vuruşları öyle böyle değil,ayrıca tonlu bi gümbürtü..google ve youtube dan atomic markasını biraz araştır,eğer azcık yüksek rakamlara çıkabilmen mümkünse tereddüt bile etmeden al arabana koy ömür billah kullan.
yener sana zahmet bi liste yazsana şuraya ön arka kapılar artı bagaj bası şu anki sistemim hoşuma gitmio sesde revizyona gitmek istiyom:)

ne kdrlık bi bütçe ayırmayı planlıyosun bu işe,birde mono anfin varmı?var ise nedir :)

xetec mono amfim var bide jbl 1004 olması gerek amfi var bütce az önceki yazdıgın vibe ler iyiyse fiyat araştırmasına giricem şu an belli bi bütce yok

şimdi işin esprisi şu,kapıya koyduğumuz midler eğer orj hoparlör yerlerinde iseler tam olarak onların sesini alamıyoruz.fakat arkaya,hafiften içeri bakan bir panzot yapıpda kolonları oraya koyduğumuzda sesi direk içeriye,tabiri caizse kulağımızın içine veriyoruz:) ayrıca arka orj döşemeyi kaldırınca bagajda öten basın seside %30 civarında daha fazla geliyor içeri.3 yollu bi takım vibe kesinlikle tavsiye ederim,atomic sub ise şiddetle tavsiye ederim ayrıca yakman mümkün olmayan çift YASSI bobinli,2ohm çalan bi boofer:) Atomic APX 18" versus 220 Volt - YouTube herifler direk sanayi elektriği veriyor,hesabını yap:)

şimdi işin esprisi şu,kapıya koyduğumuz midler eğer orj hoparlör yerlerinde iseler tam olarak onların sesini alamıyoruz.fakat arkaya,hafiften içeri bakan bir panzot yapıpda kolonları oraya koyduğumuzda sesi direk içeriye,tabiri caizse kulağımızın içine veriyoruz:) ayrıca arka orj döşemeyi kaldırınca bagajda öten basın seside 0 civarında daha fazla geliyor içeri.3 yollu bi takım vibe kesinlikle tavsiye ederim,atomic sub ise şiddetle tavsiye ederim ayrıca yakman mümkün olmayan çift YASSI bobinli,2ohm çalan bi boofer:) Atomic APX 18" versus 220 Volt - YouTube herifler direk sanayi elektriği veriyor,hesabını yap:)

teşekkürler yener araştırmaya giriom hemen :)

Geri
Üst Alt