midd bas yerine tavsiye | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

midd bas yerine tavsiye

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
aracımda şu an kapılarda middbass ve bagajda 38 cm jbl var 38 biraz büyük gelio arka camı sallıor şöyle bişi düşünüdm kapılara hem bass hemde tiz agırlıklı bi ses alabilcegim ses kalitesi güzel bi hoparlör öneriniz varmıı ayrıca bagajdaki bassı da küçültmek istiyorum güzel bi bass hangi modelden alırım

Nusret

Kayıtlı Üye
Kicker solox S18X baktın mı hiç ibo ? Kicker güzel bir marka

digiersoy

Kayıtlı Üye
Ben kapılara kicker ks 65.2 bas için içe yer kaplamayan çift silim bas 600rms sup koydum çok tatlı ve rahatsız etmeyen bi bas var mid tiz zaten süepr tavsiye ederim artık ben öle güm güm basslardan bıktım kırmızı leonumda fazlasıyla dinlemiştim:) edison yazan sup woofer okadar ince :)

Çağlar Uluçay

Kayıtlı Üye
aurıs ımde soundstream mıdd kullanıyodum aşırı memnundum tavsıye ederim.. bass olarakda cadence fx500 olabılır..aracımda 2 adet fx600 vardı onlar 38 cm di :)

ynr03

Kayıtlı Üye
aracımda şu an kapılarda middbass ve bagajda 38 cm jbl var 38 biraz büyük gelio arka camı sallıor şöyle bişi düşünüdm kapılara hem bass hemde tiz agırlıklı bi ses alabilcegim ses kalitesi güzel bi hoparlör öneriniz varmıı ayrıca bagajdaki bassı da küçültmek istiyorum güzel bi bass hangi modelden alırım
öncelikle 38 jbl büyük gelio derken,bagajın kapanmasındanmı rahatsızsın yoksa fazla vuruyo mu demek istedin(toplasan 250 300rms çalar hani).şu sistemde ben olsam arkaya bi panzot yaptırır ve vibe'ın 3 yollu hoparlörlerinden koyardım ses dinlerdim.basını boşuna değiştirme derim,30cm jble de düşürsen oda 200rms çalıcak yani o ufak tıngırtıların önüne bu şekilde geçemeyeceksin..