Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leon kornası hakkında..

Bendede ferrari kornası vardı ama dediğiniz kadar hızlı çalmıyordu :) Belki farklı modeldir.

Olabilir, Ferrari kornasının çok modeli var. Daha önce Transporterime de taktırmıştım. Ama o daha ucuz bir modeldi ama sorun çıkartmamıştı oda.
Serbay Sakaryada neredesin, Benim Akyazıda Yazlığım var. Yarıya Sakaryalı sayılırım..:)

Ahmet bey sizin taktirdiginiz Ferrari kornanin marka,model-tip bilgilerini alabilirmiyim..

Olabilir, Ferrari kornasının çok modeli var. Daha önce Transporterime de taktırmıştım. Ama o daha ucuz bir modeldi ama sorun çıkartmamıştı oda.
Serbay Sakaryada neredesin, Benim Akyazıda Yazlığım var. Yarıya Sakaryalı sayılırım..:)

Bende Akyazı'dayım. :) Ayrıca Erenlerde de evimiz var oradada kalıyoruz. Kuzuluktamı yazlık?

İtalyan malı STABAL marka Ferrari kornası. 55 tl fiyatı, 25 tl. işçilik alıyorlar toplam 80 tl.

ben işcilik dahil 45 TL'ye taktırmıştım ama markasını bilmiyorum, ki zaten kesildi korna :D attım bende

Bende Akyazı'dayım. :) Ayrıca Erenlerde de evimiz var oradada kalıyoruz. Kuzuluktamı yazlık?

Evet Kuzulukta ama Devremülk değil. Topçusırtında 2 Dönüm fındıklık içinde küçük bir bağ evi. Fındık Kralıyım anlayacağın:):)

Anladım.. :) bu taraflara yolunuz düşerse beklerim çay içmeye abi.

İnşallah kardeşim. Ama nerde bulurum seni,

Abi sen siteden bana özel mesaj yolla geleceğin zaman haberleşelim :)

Geri
Üst Alt