Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leon kornası hakkında..

bende de var korna gecikme problemi.. basiyosun bazen calmiyo gec tepki veriyo.. ise yaramiyo.. bisiklet kornasi alip camdan cikartcam :D

mayjaklı kasalar mayjaksız kasalar gibi değil özellikle elektrik sistemi.. makyajlılarda ilk beyine uyarı gidiyor sonra ötüyor diye biliyorum, makyajsız arabalarda böyle problem yok. Ayrıca kornayı değiştirsen bile aynısı olacak zira aracım makyajlı bende bu yüzden ferrari kornası taktırdım ama elekkronik sistem yüzünden değişen birşey olmadı...

Bende de 2 adet ferrari kornası var. Çok az bi lag var ama eskisi kadar değil. Eski elektronik kornam da masamda çekmecede duruyor ufacık bir şey :D ilk gün kullandım sonra önüme araç kırsa bile kornaya basmadım sesinden dolayı. 2. gün gittim 2 adet babalar gibi ferrari kornası taktırdım. Bizim buradaki tramvayın kornasıyla aynı :)

Ewt ya çok sıkıcı trafikte felan şçma oluyo bide bayaa bi geçkme yapıyo tuaf ynii :/ :)

seat a mail atip sormak lazim bu durumu ama ne zaman bisey sorsam lokale yonlendiriyolar, ispanyaya mail atmissiniz buyrun neydi problem deyip burdan donuyorlar :rolleyes:

Bende aracının kornasını hiç sevmeyenlerdendim. Geçen hafta Elif Tuninge gittim, iki çeşit Ferrari kornası olduğunu, birisinin 55 tl. Diğerinin 80.tl montaj dahil denilince 80 tl. liği taktırdım ve inanılmaz güzel oldu. İlginç bir şekilde dokununca çalıyor şimdi. Birde hızımı alamadım; GTI Pedal setime birde Beyaz Ledli ayak aydınlatması yaptırdım. Tavan lambasına bağlı, beraber yanıyorlar vede sönüyorlar. Gerçekten güzel oldu,,, Olmayan arkadaşlara tavsiye ederim,,,

Bende aracının kornasını hiç sevmeyenlerdendim. Geçen hafta Elif Tuninge gittim, iki çeşit Ferrari kornası olduğunu, birisinin 55 tl. Diğerinin 80.tl montaj dahil denilince 80 tl. liği taktırdım ve inanılmaz güzel oldu. İlginç bir şekilde dokununca çalıyor şimdi. Birde hızımı alamadım; GTI Pedal setime birde Beyaz Ledli ayak aydınlatması yaptırdım. Tavan lambasına bağlı, beraber yanıyorlar vede sönüyorlar. Gerçekten güzel oldu,,, Olmayan arkadaşlara tavsiye ederim,,,

hayirli olsun :) nereye takiyorlar bu kornayi, direksiyon bolumunde bi is yapiyolar mi, ne kadar surelik bir islem , bende ugrayim bari

Dokununca hemen çalması çok ilginç..acaba bizimkilerin üzerindeki orjinal kornalarda mı bir tuhaflık var:confused:

hayirli olsun :) nereye takiyorlar bu kornayi, direksiyon bolumunde bi is yapiyolar mi, ne kadar surelik bir islem , bende ugrayim bari

Sol sisin altında, eski kornayı çıkartıp yenisini aynı yere bağlıyorlar. Sis lambasını yerinden alıyorlar sadece, tampon yada davlumbazla uğraşmıyorlar.Direksiyon bölümünde işleri yok. Yarım saat sürüyor sadece. İşçilik dahil 80 tl.

Basar basmaz çalma olayına gelince; evet herkesin bildiği gibi sinyal önce beyne gidiyor daha sonra korna çalıyor. Bu kornada öyle çalışıyor. Ancak orijinal Kornası iki platin metalin titreşimi ile çalışıyor, buda kornanın daha geç devreye girmesine neden oluyor. İyi bir Ferrari kornada ise Sistem hava destekli olduğundan olsa gerek, beyinden gelen sinyale çok hızlı tepki veriyor. Ve orjinale göre farkedilmeyecek kadar bekliyor. Ama kesinlikle o gıcık bekleme süresini unutuyorsun tavsiye ederim:eek:

Geri
Üst Alt