Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lovato mu ? Brc mİ ? Bİrde usta tavsİyesİnde bulunabİlİr mİsİnİz ?

bende aracıma yeni brc mtm marka otogaz sistemi taktırdım, inan çok memnunum, birkere uyuşmazlık vs. problemi yok seat için çok uygun bir sistem olduğunu araştırmalarımın neticesinde öğrenmiştim...

selam kardeşim kafanı çok karıştırma mmt taktır rahat et.bu konuda benim kadar takıntılı birini bulamazsın bu benim 4 lpg li aracım. istersen gel arabamı kullan fikrin olsun seat a cok uyumlu mmt harika diyim sana

bende brc kullanıyorum. motor arıza lambası daha hiç yanmadı. hiçte sıkıntı yaşamadım. 60.000 km oldu takılalı

bende lpg taktırıcam bu haftada şuan brc ve lavato dan yana fikrim. ama mmt yide çok övüyosunuz bunların fiyatları nedir acaba serviside her yerde bulunurmu ?

2008 leon stylance'ıma uzun araştırmalar sonucu lovatonun yeni çıkan plus serisinden taktırdım, tavsiye ederim. Taktırdığım yerde hemen hemen tüm markalar vardı ama ustaların leonlara genelde lovato uyguladıklarını ve hiç bir sorunla karşılaşmadıklarını söylemeleri üzerine karar verdim. Yaklaşık 7000 kmdir kullanıorum herhangi bi lamba yakma, ses çıkarma vb sorunla karşılaşmadım çok şükür. Arkadaşların dediği gibi usta çok önemli, sızdırmazlık raporu almaya gittiğimde raporu veren mühendis bana ustanı tebrik et, dört dörtlük olmuş demişti :):):)

merhaba nerde taktırdınız acaba bildirirsenız sevınırım

arkadaşlar bu işi başlatanda yürütende BRC dir. bosch enjektör kullanıyor bu yeter gerisi size kalmış. BRC ve diğerleri diyorum ben. Lovato atiker ve brc kullandım aradakı farkları çok iyi biliyorum..

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
dogukan
ben 1.4 yeni ibizama landirenzo taktırdım 1300 tl ye hiçbir sıkıntım yok 6000 km dir bir sıkıntı cıkmadı
50 tl ye sehir içi 250 km falan yapıyorum ama gecen farklıbir yerden gaz aldım 230 km de bitti tekrar surekli aldıgım yerden gaz alınca 260 km gitti
yani nerden taktırdıgının haricinde gazı nereden aldığın da önemli
bazen uzun yolda degişik yerlerden aldıgım oluyor cekiş farkını hemen hissedebiliyorsun
guvenebilecegin malının arkasında durabilecek birine taktır lpg yi
bir de ben aracın muayenesi ne kadar ruhsata işletmeyeceğim diye konuştum adamla onlarda lpg dolum ağzını tamponun içine koymuşlar dışarıdan belli olmuyor
Benim taktırdıgım bayi seat servisinin karsısında bana yakıttan kaynaklanan bir hasar olusursa motorda servisten faturayı alın gelin dediler landirenzonun garantisi varmış yakıt sistemi arızasına karsı

Benzin fiyatları aldı başını gitti. Artık bende lpg taktırmayı iyice düşünüyorum. Arkadaşlalr acaba yeni kasa 1.4 referance ibiza için en iyi en uyumlu lpg markası hangisi ???

Geri
Üst Alt