Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lovato mu ? Brc mİ ? Bİrde usta tavsİyesİnde bulunabİlİr mİsİnİz ?

dükkan sahibinin modelini sormuştum:) sistemlerin arasında ki farkı pek anlamıyorum ama sanırım beyin ile ilgili falan farklar vardır,geri sistem aynı.madem öyle övülen bi yer,daha çok da düşünme tak gitsin onlar bilir ne uygulayacağını heralde

Umarım öyledir yener kardeşim :)) şimdi benim arabanın muayene bitiş tarihi 10kasım 2013 bu tüpü taktırdıgım zaman o tarihe kadar sızdırmazlık falan almasam ruhsata işletmesem nolur ?

Yakalana kadar bisey olmaz ama muaneye gittiğin zaman raporunu filan alman lazım lpg'yi bide Tüv'ün sartlarına göre taktırman lazım Ustaya muane gidicem dersen onlar herseyi ayarlıyolar :)

Yaklaşık Bir ay kadar önce lovata taktırdım, benzine göre biraz performans düşüklüğü haricinde hiç bir sıkıntım yok. Takan yer son derece profesyonel ( Kocaeli'nde ) enjektörler sessiz ve motor kaputunu açtığınızda lpg kitiyle ilgili hiç bir şey göremiyorsunuz.

bende 2 ay önce kadar lovato taktırdım memnunum.bi sıkıntı çıkarmadı.

genel anlamda memnuniyet var lovato markası hakkında ama bakalım

sen Lovatoyu taktır herhangi bir sıkıntısı olursa bana ulaş. Lovatonun malzeme kalitesini henüz yakalamış bir firma yok (!)
ayrıca belirtmemde fayda var
BRC vag grubunda uyumlu değil daha çok kore ve fransız arabalarında uyumlu
bir yanlışı daha düzelteyim BRC eskisi gibi değil Türkiyede üretiliyor.. vag grubunda adaprasyon sorunu çıkarıyor..

Bu alanda marka çok saymayla bitiremem ama ben sana şukadar söyleyim Lovato ve diğerleri seçim senin :)

sen lovatoyu taktır herhangi bir sıkıntısı olursa bana ulaş. Lovatonun malzeme kalitesini henüz yakalamış bir firma yok (!)
ayrıca belirtmemde fayda var
brc vag grubunda uyumlu değil daha çok kore ve fransız arabalarında uyumlu
bir yanlışı daha düzelteyim brc eskisi gibi değil türkiyede üretiliyor.. Vag grubunda adaprasyon sorunu çıkarıyor..

Bu alanda marka çok saymayla bitiremem ama ben sana şukadar söyleyim lovato ve diğerleri seçim senin :)

teŞekkÜr ederİm :) lovato tamamdir artik ;) pekİ onunda kendİ İÇİnde modellerİ var bunlarin hangİsİ İyİdİr bİlgİnİz var mi ?

teŞekkÜr ederİm :) lovato tamamdir artik ;) pekİ onunda kendİ İÇİnde modellerİ var bunlarin hangİsİ İyİdİr bİlgİnİz var mi ?

2 farklı model var ;

1- karbiratörlü sistem yani eski arabalar için olan
2- Sıralı sistem

sıralı sistem için yeni bir model daha çıkarıldı bildiğim kadarıyla en son çıkan modelin beyninde değişiklikler var
algılamayı çok hızlı yapan ve enjektör kütüğünün geliştirilmiş hali... bu daha çok lüks ve yüksek motorlu arabalara yönelik bir model..

senın taktıracağın mıodel klasik sıralı sistem easy fast model

Geri
Üst Alt