Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lovato mu ? Brc mİ ? Bİrde usta tavsİyesİnde bulunabİlİr mİsİnİz ?

bas lovatoyu kardeşim bas number one düşünme daha:)

tak kardeşim tak sen,her sıkıntının çaresi var o kdr sıkma canını buluruz ney ise:)

az önce bostancı çözüm oto lovatonun türkiye distrübitörüymüş 2 yıl garantili dediler 10 taksitli fiyatı 1390 TL bir kaç çeşiti var gerçi ama gidince bakıcam artık . Konuştugum kişinin tarzı güvenilir bir kişiye benziyordu ama bakalım umarım şaşırtmaz beni :))

az önce bostancı çözüm oto lovatonun türkiye distrübitörüymüş 2 yıl garantili dediler 10 taksitli fiyatı 1390 TL bir kaç çeşiti var gerçi ama gidince bakıcam artık . Konuştugum kişinin tarzı güvenilir bir kişiye benziyordu ama bakalım umarım şaşırtmaz beni :))
1300dü ben taktığımda da,adamın modeli beğendinmi?kaç yıllık bi dükkan bu?önceden leona uygulama yapmışmı?

1300dü ben taktığımda da,adamın modeli beğendinmi?kaç yıllık bi dükkan bu?önceden leona uygulama yapmışmı?

modeli beğendin mi derken ben anlamam ki Yener hangisi iyidir Allaha emanet gidicem :) yani onların insafına bırakıyorum kendimi size sordum o kadar modelleri var mı bunların hangsi iyidir falan diye ama ses çıkmadı :) daha önceden leon a yapmışlar eski bir dükkan lovatonun türkiyedeki 1.numarası forumlardada yazıyor

modeli beğendin mi derken ben anlamam ki Yener hangisi iyidir Allaha emanet gidicem :) yani onların insafına bırakıyorum kendimi size sordum o kadar modelleri var mı bunların hangsi iyidir falan diye ama ses çıkmadı :) daha önceden leon a yapmışlar eski bir dükkan lovatonun türkiyedeki 1.numarası forumlardada yazıyor
dükkan sahibinin modelini sormuştum:) sistemlerin arasında ki farkı pek anlamıyorum ama sanırım beyin ile ilgili falan farklar vardır,geri sistem aynı.madem öyle övülen bi yer,daha çok da düşünme tak gitsin onlar bilir ne uygulayacağını heralde

Geri
Üst Alt