Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'ların Uğradığı Taciz

Trafıkteyken çok karşılaştım.Hep kendilerini gösterme gayretindeler.HAreketle felan .Geçen bu yüzden safın biri patlıyodu nerdeyse

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben farklı bir hususa değineyim. Diyarbakır’da şark görevimi ifa ediyorum ve burada özellikle mk2 kasalara binenlere hırsız gözüyle bakılıyor; kaç kere çevirmeye takıldım bilmiyorum. Türkiye’nin hiçbir yerinde böyle birşeye rastlamadım
Bu konuyu geçen senelerde bir üyemiz daha dile getirmişti.
Nerede olursa olsun özellikle mk2 leon ise
Sanşı yok her araca yolverilir aöa o çevriliröiş

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bugün ben de yaşadım. Gerçi daha önce de yaşıyordum da :D Golf ısrarla arkama geçiyor yanıma geçiyor gaz verip fren falan yapıyor. ben de o sıralar ne kadar az yakıt tüketebileceğimi anlamak için yavaş gidiyorum. Malum benzine zam gelince tasarrufa geçtik :D Bir de trafik var. Gereksiz hareketler :D

Bir de şu olay oluyor. araba sessiz sakin yolunda giderken o an yanından biraz hızlı geçiyorum. Hadi bakalım vay sen misin beni geçen. Halbuki bi yerlere yetişmeye çalışıyorum :D

bana çok denk geldi, beni gaza getirip kapışmak isteyen özellikle aracı ilk aldığım zamanlarda daha fazlaydı ama artık azaldı diye düşünüyorum. Çok şükür gaza gelmiyorum (genelde) bu onları daha hırçın yapıyor :))
Bence leonun tasarımı, algısı ve cazibesi arkadaşları kışkırtıyor :))

Sadece opel vs değilki renault da var özellikle symboller

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yarım saat önce sakin sakin kırmızıda beklerken ve hatta çok çok sakin bir kalkış yaptıktan sonra Seat Altea'nın tacizine uğradım. Hız yapmak istedi, biraz hızlandım, kendi kendine uzadı gitti falan. Mutlu oldu arkadaş. Gece gece bir arkadaşın mutlu olmasına vesile oldum, sevap kazandım :)

Geri
Üst Alt