Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'ların Uğradığı Taciz

Apofis

Kayıtlı Üye
Bugün bir yerde gördüm. Adam muzdarip bir şekilde bu konuya değinmiş.
Trafikte özellikle Audi, Opel, Citroen başta olmak üzere;
Leon gördüklerinde kendiliğinden gaza gelen bir güruh var. Kendileri gaza geldikleri gibi sizide gaza getirmeye çalışıp, azıllı bir rakip gibi görüyorlar.
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Buna sebep olan ne tür bir travma yaratmış olabiliriz?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Leon gördüklerinde kendiliğinden gaza gelen bir güruh var. Kendileri gaza geldikleri gibi sizide gaza getirmeye çalışıp, azıllı bir rakip gibi görüyorlar.

Büyüyünce Leon olacaklar İnşallah(Opel+Citroen)

Banada cok denk geliyor

Diyorum heralde bende bir terslik var kudurtmaya uğraşıyorlar konuyu sende açınca iyi denk geldi :D

Çok doğru bir tespit. Leonları geçerlerse arkadaşlarına “qanqaaaaa geçen leonun biri kafa tuttu bana aklını aldım! Bakma arabaya. İş şoförde” diyecek. Leoncuya sorsan eco modda yolunda adamdan haberi yok

Merhaba,
Güzel bir konuya değinmişsiniz.
Leon araçlar biraz agresif durduğu için karşıdaki sürücünün de biraz kanı kaynıyorsa hemen iş olmaya başlıyor :)

Bazen 3. şeritte yavaş yavaş giderken tampon yapmaya çalışanlar oluyor, ister istemez hemen elim spor moda gidiyor
Kız arkadaşım hız ve makastan çok korkuyor yanında ne kadar yavaş gitmeye çalışsam da bulaşan olunca istemsiz gazlıyorsun
Sricco, astra , polo, bmw, audi çok oluyor

Bu ne yazıkki insanimin egosundan cahilliginden kaynaklı. Dergilerde bile kıyaslamalar yapılırken, bunları okuyan kesimin ya da okumayanlarin yolda egolarini tatmin etmesinden başka birşey değildir. Bunu leon, Scirocco , 3 serisi, yada c serisi alakası yok. Bizler seat kullandığımız için algıda seçicilik yapıyoruz, ama bu neredeyse tüm markalarda var. Arkadasta 3 serisi var, ona da merso kafa tutmaya çalışıyor. Siz siz olun gaza gelmeyin. Bırakın geçsin gitsin. Farkındalık yaratın. Yollar pist değil, arabalarimizda yarış arabası değil.

Ben adamları fitil ediyorum ve bu bana acayip zevk veriyor :D kudurtmaya çalışıyorlar ama ben hiç umrumda olmuyor aksine gazdan çekiyorum ayağımı bu şekilde davrandığım zaman daha da cok kafayı yiyorlar :D

Merhaba,
Güzel bir konuya değinmişsiniz.
Leon araçlar biraz agresif durduğu için karşıdaki sürücünün de biraz kanı kaynıyorsa hemen iş olmaya başlıyor :)

Bazen 3. şeritte yavaş yavaş giderken tampon yapmaya çalışanlar oluyor, ister istemez hemen elim spor moda gidiyor
Kız arkadaşım hız ve makastan çok korkuyor yanında ne kadar yavaş gitmeye çalışsam da bulaşan olunca istemsiz gazlıyorsun
Sricco, astra , polo, bmw, audi çok oluyor
Evet özellikle tampona dayanma en meşhuru.

Geri
Üst Alt