Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'ların Uğradığı Taciz

Ben farklı bir hususa değineyim. Diyarbakır’da şark görevimi ifa ediyorum ve burada özellikle mk2 kasalara binenlere hırsız gözüyle bakılıyor; kaç kere çevirmeye takıldım bilmiyorum. Türkiye’nin hiçbir yerinde böyle birşeye rastlamadım

Ben farklı bir hususa değineyim. Diyarbakır’da şark görevimi ifa ediyorum ve burada özellikle mk2 kasalara binenlere hırsız gözüyle bakılıyor; kaç kere çevirmeye takıldım bilmiyorum. Türkiye’nin hiçbir yerinde böyle birşeye rastlamadım
Enteresan bir durum. Genellikle aracın plakası bulunduğu şehre ait değilse bu tür uygulamalar ile karşılaşılabiliyor. Yada aranan o marka model yada renk bir araba varsa şüpheli olarak görülüyor olabilir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Valla ne yalan söliyim bana da denk geliyor. Genelde yolunda düzgünce giden Leon beni görünce bir anda aslan oluyor diğer markalar da şansını deniyor arada. Özellikle araç yıkandığında mutlaka kapışmak isteyen oluyor. Ama uğraşmıyorum...

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün bir yerde gördüm. Adam muzdarip bir şekilde bu konuya değinmiş.
Trafikte özellikle Audi, Opel, Citroen başta olmak üzere;
Leon gördüklerinde kendiliğinden gaza gelen bir güruh var. Kendileri gaza geldikleri gibi sizide gaza getirmeye çalışıp, azıllı bir rakip gibi görüyorlar.
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Buna sebep olan ne tür bir travma yaratmış olabiliriz?

Kardesım aynı arkadaslar 1.2 ibiza görüncede gaza gelıyor camlar filmli içi gözukmor oysakı biz annem babam eşim yolculuk ederken sordum sarı çiçeğe dinliyoruz

Geri
Üst Alt